Rossignol  Nova  2 model 2020/21

z wiązaniami Look Express 10,0


Z nowym modelem nart Nova 2 do jazdy carvingowej każdy kolejny dzień na stoku będzie niezapomnianą przygodą. Narty oferują  początkującym narciarkom natychmiastowe poczucie komfortu i intuicyjnej kontroli. Eleganckie połączenie precyzji, zwinności i odważnego kobiecego stylu pozwala odkryć swobodę i łatwość jazdy carvingowej, natomiast umiarkowany flex ułatwia płynne przechodzenie z krawędzi na krawędź i doskonalenie umiejętności zjazdowych.

Precyzja jazdy po utwardzonej nawierzchni Profil On-Trail Rocker pozwala na połączenie natychmiastowej inicjacji skrętu z niezwykłą dynamiką i doskonałym trzymaniem krawędzi.

Stabilizacja na wyciągnięcie ręki. W konstrukcji nart zastosowaliśmy naszą technologię LCT (Line Control Technology), która redukuje odkształcenia, zapewniając użytkownikom większe poczucie kontroli.

Łatwe, swobodne prowadzenie. Profil Assist Flex jest przystosowany do potrzeb początkujących narciarzy oczekujących wybaczającej błędy konstrukcji, która gwarantuje łatwość jazdy.

Lekki drewniany rdzeń Light Wood zmniejsza wagę nart .

Taliowanie: 122.-75-108mm   R-11m dla 144cm

Najnowsze wiązania LOOK XPRESS W 10 to jedne z najlżejszych na rynku systemów zintegrowanych. XPRESS W 10 to najwyższy poziom bezpieczeństwa, oraz intuicyjna obsługa, lekkość i piękno. Łatwy, bezpieczny system integrujący nartę z wiązaniem bez pomocy narzędzi. Wiązanie porusza się po specjalnej szynie zamocowanej w płycie narty. Pozwala szybko dopasować buty do nart.

Skala  2,5-10 DIN

Narty sprzedajemy z zamontowanymi wiązaniami  bez ustawień. Na życzenie  regulujemy i ustawiamy wiązania


Narty Rossignol Nova 2 model 2020/21

  • Kod produktu: Narty Rossignol Nova 2 model 2020/21
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.600,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje