Narty skiturowe Volkl Blaze 94  model 2023
z wiazanimi Marker Baron 13 EPF

Narty skiturowe Volkl Blaze 94 Flat posiadają specjalną płytkę z Titanalu pod wiązaniem, która znacząco wpływa na inicjację skrętu i przeniesienie sił z buta na nartę. Co więcej, system Tip&Tail Rocker pozwala na łatwe prowadzenie narty w puchu.

Inżynierowie i konstruktorzy marki Volkl w tym modelu zrealizowali cel, jakim było stworzenie lekkiej narty o wszechstronnym zastosowaniu, z mocniejszym naciskiem na jazdę poza trasami. Volkl Blaze 94 Flat to narta, która poradzi sobie w puchu po pachy, wylodzonych żlebach, ale także zachwyci prowadzeniem na perfekcyjnie przygotowanym sztruksie.

Narty skiturowe Volkl Blaze 94 Flat to model, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wielowarstwowy rdzeń stworzono z połączenia buku i topoli, co pozwoliło na osiągnięcie niskiej wagi konstrukcji i pożądanej responsywności. Sprawia to, że narty zachowują się jak narty zjazdowe, są mocne i wyjątkowo precyzyjne, nawet w miękkim śniegu. Narty wykorzystują geometrię 3D Radius i profil Tip&Tail Rocker co nadaje im wyjątkowo wszechstronnego charakteru. 3D Radius to rozwiązanie, które sprawia, że narta ma trzy promienie skrętu, pozwalając na dostosowywanie się do warunków i stylu jazdy użytkownika, zapewnia więc maksymalną wszechstronność i stabilność podczas pokonywania kolejnych zjazdów. Tip&Tail Rocker pozwala z kolei na lepsze prowadzenie narty w głębokim śniegu.

Narty Volkl Blaze 94 Flat - najważniejsze cechy:

Freeridowa konstrukcja o wyjątkowo niskiej masie i wszechstronnej charakterystyce;

Wytrzymały wielowarstwowy drewniany rdzeń wykonany z połączenia buku i topoli;

Geometria 3D Radius polegającą na nadaniu nartom trzech różnych promieni skrętu zapewnia im wszechstronny charakter;

Profil Tip&Tail Rocker doskonale sprawdzi się w miękkim i głębokim puchu;

Płytka pod wiązaniami wykonana z Titanalu zapewnia nartom wyjątkową responsywność;

Full sidewall chroni nartę przed uszkodzeniami mechanicznymi i pozwala na szybką i agresywną jazdę na krawędziach;

Wykorzystany w konstrukcji spiekany ślizg P-Tex 2100 jest trwały i posiada niski współczynnik tarcia.

Taliowanie: 134- 94- 116 mm , Promień skrętu : 17m dla 179cm

Wiązania zjazdowe Marker Baron 13 EPF

Baron następnego poziomu z nową technologią palców i pięty. Nasze zatwierdzone i niezawodne wiązania freeride, szczególnie polecane dla lekkich narciarzy górskich. Z ustawieniem DIN do 13, Baron zdobył swoje paski jako ulubieniec wśród entuzjastów big mountain, backcountry, którzy szukają wiązań z opcją chodzenia i wspomagania wspinaczki. W ramach aktualizacji rodziny królewskiej, Baron z ramą Extended Power Frame (EPF) jest teraz wyposażony w nowy czubek Triple Pivot i freeridową piętę Interpivot 3 dla lepszego przenoszenia mocy i przyczepności krawędzi. Jego wyjątkowo szerokie połączenie z nartą zapewnia strukturę niezbędną do napędzania dzisiejszych szerszych nart w każdych warunkach śniegowych. Nowa szyna Anti Ice jest przydatna do zeskrobywania śniegu i lodu z podeszwy buta. Baron 13 EPF jest również wyposażony w Sole.ID, aby pasował do butów alpejskich, turystycznych i GripWalk.

Zakres regulacji do skorupy buta to: 305-365mm, SKALA: 4-13 DIN

Narty praktycznie w  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w super  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Powierzchowne minimalne ryski nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  TO PONAD 3500ZŁ

NARTY OKOŁO 2200ZŁ + WIĄZANIA 1300ZŁ

TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE 2599ZŁ ZA CAŁY ZESTAW

Narty Volkl Blaze 94 2023

  • Kod produktu: Narty Volkl Blaze 94 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.700,00 zł
  • 2.599,00 zł


Dostępne opcje