NARTY VOLKL CODE L  PRO UVO Z KOLEKCJI 2017/18

Z WIĄZANIAMI MARKER X-CELL RACE 16,0 + RACE PŁYTA MARKER WC PC INTERFACE GSSL 12MM

Wszechstronne narty do jazdy po trasach. Oddają w 100%  filozofię Völkl tworzenia nart – PERFECT SETUP – optymalną harmonizację w najdrobniejszym szczególe wszystkich elementów konstrukcji nart: materiałów, technologii,  geometrii, profilu, rdzenia, wiązań, wagi. Tegoroczny model jest zdecydowanie najlepszym w swojej historii.

Ma wszystkie najlepsze i najnowsze rozwiązania techniczne Völkla – rdzeń Speedwall 2.0 wspierany „wewnętrznym sidewallem” z twardszego drewna bukowego, wydłużony profil Tip&Tail Rocker, tłumik drgań UVO redukujący wibracje.

Speedwall Code UVO to narty z najwyższej półki firmy VOLKL.

Linia nart Code polecana jest narciarzom szukających kompromisu pomiędzy nartami z grupy race dedykowanymi na twarde stoki oraz szerszymi nartami dedykowanymi na trasy nieprzygotowane. Idealnie spisują się zarówno na przygotowanych stokach jak i również na miękim, świeżym śniegu na trasie. Są to dynamiczne narty, które powstały z połączenia rozwiązań występujących w nartach wyczynowych z najnowocześniejszą technologią Tip&Tail Rocker. Dzięki temu są nie zwykle wszechstronne z charakterystyką sportową, o nadzwyczajnej prędkości. Ich uniwersalność zaskakuje wszystkich, którzy mieli możliwość na nich jeździć. Posiadają zwrotność nart krótkich połączoną ze stabilnością nart długich.

Posiadają zwrotność nart krótkich połączoną ze stabilnością nart długich. Narty o zacięciu zjazdowym, łatwo inicjują skręt, stabilnie i precyzyjnie prowadzą się przy dużych prędkościach. Bezsprzecznie, ich możliwości najpełniej mogą być wykorzystane przez dobrych i bardzo dobrych narciarzy.

Narty z wiązaniami MARKER X-CELL  16,0 RACE montowane na sztywno śrubami do  płyty  MARKER WC PC INTERFACE GSSL o wysokości 12mm z olejowym tłumnikiem drgań.

Skala 6-16DIN wielootworowy system montażu zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

Taliowanie:124-76-105mm R-19,9m dla 185cm

Narty w super stanie technicznym i wizualnym.Narty w idealnym stanie technicznym i

wizualnym.Narta używana z fabryczną grubością

krawędzi.Ślizgi bez ubytków i wypełnień,pojedyncze ryski nie wymagające serwisu nart.

W skali od 1-10 ocena nart na 9,5

24 miesiące gwarancji

Więcej zdjęć na: zdjecia nart volkl Code L Uvo

Narty Volkl Code L Uvo 2018 Płyta Race

  • Kod produktu: Narty Volkl Code L Uvo 2018 Płyta Race
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.000,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje