Volkl Deacon 7.2 model  2022
z wiązaniami Marker vMotion  10,0 GW

Volkl narty Deacon 7.2 to model idealny dla początkujących i rekreacyjnych narciarzy. Świetnie sprawdzi się u narciarzy, którzy poruszają się z umiarkowaną prędkością. Narty charakteryzują się łatwym skrętem oraz lekkością. Poradzą sobie z różnymi terenami oraz w różnych warunkach.

Parametry techniczne:

• Konstrukcja Full Sensor Wood Core składa się z drewnianego rdzenia rozciągającego się na całej szerokości korpusu narty i umieszczonego w centralnym obszarze wiązania.

• Tip Rocker zapewnia łatwe i płynne wchodzenie w zakręt niezależnie od warunków

• Technologia progresywna charakteryzuje się bardzo lekko uniesionymi obszarami nad krawędzią w środkowej części nart, zapewniając wystarczającą stabilność, jednocześnie umożliwiając łatwe rozpoczęcie skrętu.

Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Ze względu na swoją szerokość talii na poziomie 72 mm pod butem, prawdziwe swoje oblicze pokazują podczas jazdy na przygotowanym stoku narciarskim.Deacony posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich.

Narty DEACON są przy tym najlżejszymi modelami wśród nart allmountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

Narty z wiązaniami MARKER vMotion 10,0 GRIP WALK, skala 3-10 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

VOLKL DEACON 7.2 2022 /158/ + M10 GW - SUPER STAN Długość nart 158 cm

SPECYFIKACJA

Długość - Promień skrętu - Talia

dla dł: 158cm, R-12,7m,   123_72_104mm

Wiązania: Marker vMotion 10.0 GRIP WALK

Rdzeń drewniany : Sensor Woodcore

Przeznaczenie: all-mountainTechnologie : Tip Rocker, Center Sidewall, Grip Walk

Umiejętności: średniozaawansowane narciarze

Narty praktycznie w super dobrym stanie technicznym  i wizualnym. Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Drobne ślady użytkowania -  drobne pojedyncze zarysowania na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - minimalne zużycie na poziomie 5-10%

Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  1499ZŁ

Narty Volkl Deacon 7.2 2022

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 7.2 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 699,00 zł


Dostępne opcje