Narty Volkl Deacn 84
model 2022/23
z wiazaniami Marker Lowride XL 13 FR GWDeacon 84 to uniwersalne narty all mountain, szybkie i agresywne lecz bardzo stabilne. Narty na podwójnym rdzeniu drewnianym, zapewniają dynamiczną jazdę, tip&tail rocker zapewnia łatwą inicjację skrętów jak i przechodzenie z krawędzi na krawędź


Nowy Deacon 84 to przede wszystkim zmiana konstrukcji nart na Titanal Frame! Jest to sprawdzona a zarazem najnowsza konstrukcja nart All-Mountain stosowana przez VOLKL'a. Została ona wprowadzona po raz pierwszy rok wcześniej w modelu Mantra i zasłyneła z bardzo pozotywnych opini - flagowy model Freeride Volkl'a od 10lat.


Przy okazji ulepszony został również obecny sposób montażu wiązań wprowadzając nowy sytem wiązań LowRide XL. Jest to niższe wiązanie lepiej przekazujące siły na krawędzie a także pozwalające na swobodną zmianę środka ciężkości. W nowym wiązaniu dodano mocniejszą siłę wypięcia bo do 13 DIN zamiast 12.


Dzięki szerszej taili narty świetnie sprawują się na trasach gorzej przygotowanych. Konstrukcja tip&tail rocker w połączeniu z full speedwall zapewnia bardzo dużą zwinność zwinne i dynamikę w jeździe. Delikatnie podgięte dzioby i tyły sprawiają, że narty bardzo łatwo wchodzą w skręty. Dzięki czemu możemy wybrać narty trochę dłuższe (5- 10cm w zależności od preferencji) niż standardowo dokonując wyboru, a zapewnią nam one jeszcze większa stabilność i lepsze prowadzenie przy większych prędkościach, zachowując swoją zwinność.


Poziom narciarza: Zaawansowany

TECHNOLOGIA NARTY VOLKL DEACON 84 + WIĄZANIA LOWRIDE XL 13 FR DEMO GW 2023:

3D RADIUS SIDECUT - Trzy Promienie W Jednej Narcie Dla Maksymalnej Wszechstronności I Stabilności Przy Dużej Prędkości

3D.GLASS - Budowa 3D.GLASS od Völkl pozwala na dalszą polepszenie cech szusowania i stabilności desek, głównie w wymagających warunkach śniegowych. W porównaniu z klasyczną budową z włókna szklanego trójwymiarowe i wielokrotnie złożone warstwy przed i za obszarem wiązań powodują sprawniejsze trzymanie krawędzi i lepszą elastyczność narty na zakręcie.

IPT LOWRIDE XL - Specjalnie do szerszych nart: 10mm niższa pozycja zwiększa zwinność i pewność prowadzenia nart.

MULTILAYER WOODCORE - Zestawienie drewna bukowego i topoli sprawia, że rdzeń jest niezwykle wytrzymały. W obszarze wiązań zastosowano drewno twardsze, a dookoła drewno bardziej miękkie.

3D.RIDGE - Niebywale efektywna, efektowna budowa nart Völkl. 3D.Ridge to charakterystyczny karbonowy grzbiet, biegnący przez całą długość deski. Pod nim kryje się drewniany rdzeń, który zapewnia większą sztywność oraz lepszą stabilizację.

POWERED BY STEEL - Warstwa stali w nartach zapewnia bardzo dobrą wytrzymałość, kontrolowaną giętkość i zwiększa płynność zjazdu w szybszych prędkościach.

ZEBRA STRUCTURE

Wiązania: Marker iPT LowRide XL 13 GW, skala 4-13 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

SPECYFIKACJA

Długość - Promień skrętu - Talia

dla dł: ,   132_84_115mm

RADIUS 3 D   R-21 13 -18M

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3899ZŁ


Narty Volkl Deacon 84

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 84
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.899,00 zł
  • 3.299,00 zł


Dostępne opcje