Volkl Kendo  88  model 2021
z wiązaniami Marker Griffon 13

Narty VOLKL KENDO 88 to freeridowe narty bardziej zorientowane na narciarstwo trasowe. Bardzo dobre połączenie stabilności i harmonijnego flexu tworzy starannie dobrana geometria z profilem Tip&Tail Rocker wzmocnionej titanalem, opartej na drewnianym wielowarstwowym rdzeniu Multi Layer Woodcore. Wcześnie zakończony Rocker na dziobie ułatwia inicjację skrętu, a mocna budowa narty zapewnia szybkość i dynamikę w zjeździe.

KENDO to szczuplejszy brat nart Mantra, która jest przeznaczona dla lżejszych narciarzy i osób poszukujących idealnego kompromisu do jazdy na stoku i poza nim.

Szerokość 88mm, Tip & Tail Rocker i krzywizna camber pod nogą pozwala Kendo nadal zdobywać nagrody i wyróżnienia.

Dzięki starannie dobranym elementom konstrukcyjnym narty są zabawne w miękkim śniegu, a jednocześnie stabilne, z dobrą przyczepnością i maksymalną wydajnością. Dlatego są nadal tak popularne.

Zastosowanie:

Freeride

Cruising

Carving

Off-Piste

Opis techniczny

Rocker: Tip & Tail Rocker

Rdzeń: Multi Layer Woodcore

Konstrukcja: Titanal Frame

Radius 3D

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13, skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 129-88-111mm. 3D RADIUS  R- 30-17-24  dla 177cm

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3500ZŁ

Narty praktycznie w super stanie technicznym  i wizualnym. Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Niewielkie ślady użytkowania -  drobne pojedyncze zarysowania na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - niewielkie zużycie na poziomie 5%-10% a więc mają około 1,8mm grubości. Ślizgi również w super dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień idealnie przygotowane do sezonu. W skali do 10 zestaw oceniam na 8,5

Narty Volkl Kendo 88 2021

  • Kod produktu: Narty Volkl Kendo 88 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.500,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje