Narty Volkl Mantra M6 model 2022
z wiazaniami Marker Griffon 13.0 GW


M6 Mantra to najnowsza propozycja marki Volkl, będąca następcą i ulepszeniem legendarnego modelu M5 Mantra. Przedstawione narty w porównaniu do swojego poprzednika zachowały wiele cech, dzięki którym stał się on ceniony, jednak zostały wzbogacone o nowe innowacje pozwalające dokonać postępu w niemożliwych dotąd sferach. M6 Mantra to model zaprojektowany na bazie drewnianego rdzenia Multilayer Woodcore o profilu uwzględniającym rocker na dziobie i ogonie. Całkowicie przeprojektowany korpus narty został dostosowany do technologii 3D Radius Sidecut oraz Tailored Titanal Frame, co sprawiło, że model ma znacznie poprawione właściwości jezdne. Narty Volkl M6 Mantra pozostały więc stabilne, jednak wyróżniają się zwinniejszym i łatwiejszym sterowaniem - są jeszcze bardziej wszechstronne i zapewniają maksymalną radość.


TAILORED CARBON TIPS

Dzioby doskonale dostosowane do potrzeb użytkowników, wzbogacone o karbon. Innowacyjny proces produkcji obejmuje umieszczanie pojedynczych włókien węglowych w materiale nośnym. Te, rozmieszczane są z dokładnością co do milimetra i posiadają przemyślaną grubość, dzięki czemu umożliwiają ne precyzyjny dobór skrętu i sztywności, a więc właściwości nart. Siły dynamiczne nart doprowadzane są dokładnie w te miejsca, w których są potrzebne. Tailored Carbon Tips to technologia widoczna z zewnątrz nart, zapewniająca szybkie gromadzenie energii oraz płynną reakcję dziobów przy zastosowaniu mniej siły. Technologia wyznaczająca nowe standardy w dziedzinie bezpośredniej reakcji, precyzji oraz poziomu radości ze zjazdu.


TAILORED TITANAL FRAME

Doskonała amortyzacja, stabilność na całej długości narty, wygoda i bezpieczeństwo jazdy. Titanal Frame to konstrukcja wzmacniająca nartę, poprawiająca jej prowadzenie i stabilizację.


3D RADIUS SIDECUT

Krótki promień skrętu w centrum narty dla zwinnych, krótkich skrętów, długi w dziobie i ogonie dla szybkiego szusowania z szerokim skrętem. R1 - promień w ogonie, R2 - promień w centrum, R3 - promień w dziobie.


MULTILAYER WOODCORE

Laminowanie po bokach i specjalny rdzeń z drewna o różnej grubości poprawia trzymanie się drogi w czasie ostrych zakrętów.

Taliowanie :135-96-119mm   ,3D RADIUS  R-32/ R-19/ R-26  dla 184cm

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13,0 skala 4-13 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

Narty w praktycznie  w bardzo dobrym  stanie technicznym i wizualnym . Drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe  - minimalne zużycie na poziomie 5%. realnie krawędzie mają grubość ok 2-1,9mm. Ślizgi również w bardzo dobrym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9 !!

Na  narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3699ZŁ

Narty Volkl Mantra M6 2022

  • Kod produktu: Narty Volkl Mantra M6 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.700,00 zł
  • 2.200,00 zł


Dostępne opcje