Volkl Racetiger SC UVO Yellow model 2022
z wiązaniami Marker vMotion 12 GW 

Racetiger SC Yellow 2022 to narty mające w swoim kodzie DNA przeznaczenie do wykonywania krótkich i ciętych skrętów. Są bardzo zwrotne i dynamiczne.

Odwdzięczą się posłusznymi manewrami i doskonałą reakcją. Umożliwiają bowiem błyskawiczne przejście z krawędzi na krawędź!

Narty o bardziej uniwersalnej - łatwiejszej charakterystyce niż SL Speedwall

Nowo zaprojektowany Racetiger SC UVO z rockerem pozwala na bardzo sportowe krótkie i średnie  skręty zapewniając duży komfort jazdy. Ta fantastyczna kombinacja jest możliwa dzięki integracji 3D.Glass Powered by Steel oraz nowych bocznych elementów z dopasowaną geometrią dziobu i piętki, zwieńczonych UVO 3D.

UVO powoduje znaczne tłumienie drgań narty. Konstrukcja 3D.Glass zawiera warstwy z włókna szklanego biegnące trójwymiarowo nad nartą zamiast zwykłych tylko poziomych pasów. Pozwala to na większy pop i bardziej zwinną zmianę krawędzi i przyczepność. Wiązanie vMotion3 z opcją GripWalk zapewnia przeniesienie całej mocy z buta na nartę.

Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki. Dzięki wytłumieniu drgań w zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu.


Można na nich jeździć cały dzień nie męcząc się. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.

Umiejętności profesjonalne

Teren 100% on Piste

Rdzeń Full Sensor Woodcore

Profil Tip Rocker

Technologie

UVO 3D , 3D Glass

Powered by Steel

Taliowanie : 123-70-103mm R- 13,9m dla 170cm

Narty z wiązaniami Marker vMotion 12,0 GW w skali 4-12 DIN montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty sprzedajemy z zamontowanymi wiązaniami  bez ustawień.

Na życzenie  regulujemy i ustawiamy wiązania, w tym przypadku prosimy o podanie długości skorupy buta w milimetrach oraz wagi narciarki-narciarza.

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  3199ZŁNarty Volkl Racetiger SC Yellow 2022

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger SC Yellow 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 2.299,00 zł


Dostępne opcje