Nordica Dobermann  GSR RB FDT model 2020
Wiązanie Marker X-Cell 14 FDT GW

Zawodnicze narty zjazdowe do slalomu giganta. Dobermann GSR RB  to twarde narty dla wydajnych narciarzy przeznaczone na przygotowane stoki do szybkiej jazdy długimi skrętami.

Narty zbudowane w oparciu o trzy lata badań i testów na śniegu są bardziej płynne w łuku, gładsze i szybsze dzięki wielu nowym technologiom.

Posiadają nową płytkę power recoil, która pozwala nartom naturalnie się zginać, zapewniając w ten sposób żywszą jazdę.

Wszystkie narty w linii są wzorowane na naszych nartach wyścigowych world cup, ale linia Dobermann została zbudowana, aby dominować w rekreacyjnych ligach wyścigowych z poziomem doskonałości, której nie może pokonać żadna inna narta.

Jeśli jesteś byłym zawodnikiem, instruktorem lub po prostu ambitnym narciarzem, który lubi długie skręty to Doberman GSR RB będzie idealnym wyborem. GSR RB to odwzorowanie narty z pucharu świata ale o nieco łagodniejszym charakterze z wąska talia 69 mm, dzięki czemu narta jest niezwykle dynamiczna i szybka w przejściu ze skrętu w skręt.

NORDICA DOBERMANN GSR RB 2020 /170/ - B.DOBRY STAN Marka Nordica

Całość połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker X-CELL pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT GW  w skali 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Din: 4-14 FDT

Taliowanie: 113,5-69-96,5mm

Radius: 17m dla 170cm

Plate: RECOIL POWER PLATE

Construction: ENERGY 2 TI

Rocker: FULL CAMBER

Core + Key Materials: PERFORMANCE WOOD + METAL + SIDEWALL + CARBON

Narty w praktycznie  super  stanie technicznym  i bardzo dobrym wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania - drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - praktycznie nominalna fabryczna  grubość krawędzi - 1,7- 1,8 mm grubości, a więc minimalne  zużycie techniczne. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.Narty Nordica Doberman GSR RB 2020

  • Kod produktu: Narty Nordica Doberman GSR RB 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje