Nordica Dobermann  SLR RB ELITE model 2021
Wiązanie Marker X-Cell 14 FDT GRIP WALK

Wersja Elite czarna szata graficzna

Zawodnicze narty zjazdowe do slalomu. Dobermann SLR RB  to twarde narty dla wydajnych narciarzy przeznaczone na przygotowane stoki do szybkiej jazdy krótkimi skrętami.

Narty zbudowane w oparciu o trzy lata badań i testów na śniegu są bardziej płynne w łuku, gładsze i szybsze dzięki wielu nowym technologiom.

Jeśli jesteś zawodnikiem amatorem instruktorem narciarstwa lub po prostu narciarzem, który uwielbia robić slalomowe zakręty, to Twoja narta. Wzorowany na naszych nartach wyścigowych Dobermann World Cup. Dzięki wąskiej szerokości talii 69 mm jest szybki od krawędzi do krawędzi. Ponadto promień tyłu narty pozwala na różne kształty skrętu, dzięki czemu jest to najbardziej płynna i zabawna narta SL, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Dodając jeszcze więcej życia do nart, wprowadzamy nową płytę Recoil Power Plate. Zainspirowany najbardziej udaną płytą na Pucharze Świata, Tłokową płytką, Recoil pozwala nartom naturalnie się wyginać, zapewniając płynniejszą i bardziej dynamiczną jazdę. Dla tych, którzy szukają mocnej narty, która szybko, precyzyjnie skręca i ma zabawne podejście, Nordica DOBERMANN SLR RB z pewnością Ci się spodoba.

NORDICA DOBERMANN SLR RB ELITE 2021 /165/ + X-CELL Marka Nordica

Całość połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker X-CELL pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT GW  w skali 5-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Din: 5-14 FDT

Taliowanie: 120-69-104mm

Radius: 13m dla 165cm

Plate: RECOIL POWER PLATE

Construction: ENERGY 2 TI

Rocker: FULL CAMBER

Core + Key Materials: PERFORMANCE WOOD + METAL + SIDEWALL + CARBON

NORDICA DOBERMANN SLR RB ELITE 2021 /165/ + X-CELL Kod producenta 821612


Narty Nordica Dobermann SLR RB Elite 2021

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann SLR RB Elite 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.200,00 zł
  • 2.499,00 zł


Dostępne opcje