Narty Nordica Dobermann Spitfire Pro model 2019
Wiązanie Marker TPX 12 FDT

Spitfire Pro to narty, która ma w genach sportowy charakter przy czym gwarantuje również świetną zabawę w luźnej jeździe. Podobnie jak Spitfire RB, narta jest zbudowana z drewnianego rdzenia i dwóch warstw metalu, dzięki czemu jest szybka i bardzo zwinna.

Ponadwymiarowy kształt Spitfire Pro to dzioby narty jak w nartach SL które umożliwiają szybką i łatwą inicjację skrętu, a talia i piętki nart zakończone jak w nartach GS co umożliwiają płynne i mocne przejścia od długich do krótkich skrętów. Nowa płytka Power Recoil zapewnia większą twardość pod butem oraz poprawia stabilność.

Wiazania  MARKER TPX 12 FDT  w skali  4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :122-72-102mm  R-  15m dla 168cm
Opis techniczny:

PROFIL MODERATE RACE

Zmodernizowany tip profilu nart w największym stopniu ułatwia inicjację skrętu przez zaangażowanie taliowania w początkowych fazie. Wzór SL na czubku oraz wzór GS na końcu narty, pozwala wykonywanie ruchów w szerokim zakresie, od szybkich i ostrych, aż po długie łagodne łuki rozciągające się od krawędzi do krawędzi stoku. Nie ma znaczenia łuk Twojego skrętu, ta technologia sprawi, że będzie to jeszcze bardziej przyjemne!

ENERGY 2 TITANIUM

Oferuje najwyższy poziom wydajności z pełnym rdzeniem z drewna od czubka do końca narty. Konstrukcja ta pochodzi bezpośrednio z Pucharu Świata i zapewnia najbardziej precyzyjny i płynny skręt, a także dużą szybkość dzięki maksymalnemu przenoszeniu siły na krawędź.

Narty w dobrym stanie technicznym i wizualnym.Drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart.

Krawędzie grube do 1,8 mm.Ślizgi bez ubytków i wypełnień.

W skali do 10 ocena nart na 8,5!

Więcej na:zdjęcia nart nordica doberman spitfire pro 168 cm 2019Narty Nordica Dobermann Spitfire Pro 2019

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann Spitfire Pro 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje