• Narty Nordica  Dobermann Spitfire RB EVO

Nordica Dobermann  Spitfire RB EVO  z wiązaniami Marker X-Cell 12 EVO


Narty Nordica Dobermann Spitfire RB EVO to doskonałe połączenie mocy, precyzji i wyjątkowego trzymania krawędzi. Innowacyjna płyta EVO zapewnia łatwość sterowania podczas gdy technologia Carbon Race Bridge (RB) odpowiada za redukcję wstrząsów. Dodajmy do tego drewniany rdzeń z tytanowymi wzmocnieniami, a otrzymujemy maszyny, dzięki którym w mgnieniu oka zaczniemy wycinać łuki ostre jak brzytwa.

Opis techniczny:

ENERGY 2 TITANIUM RACE BRIDGE®

Oferuje najwyższy poziom wydajności z pełnym rdzeniem z drewna od czubka do końca narty i dwóch warstw tytanu rozciągających się wzdłuż krawędzi. Konstrukcja ta pochodzi bezpośrednio z Pucharu Świata i zapewnia najbardziej precyzyjny i płynny skręt, a także dużą szybkość dzięki maksymalnemu przenoszeniu siły na krawędź.

EVO

Zaprojektowane specjalnie do nart z grupy Frontside. Ta płyta posiada takie same aluminiowe wnętrze jak model EDT oferując w ten sposób najwyższą transmisję mocy od czubka po koniec nart. Równocześnie wspiera Twoją dobrą postawę podczas zjazdu dla zachowania lepszego balansu kiedy Ty szusujesz na stoku.

CARBON RACE BRIDGE

 Zapewnia większy opór przy skręcie i lepsze przenoszenie mocy na dziób narty. Dzięki zastosowaniu Carbonu narta oferuję niezrównaną stabilność, sztywność i przyczepność krawędzi.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell  12,0 Evo skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :122-72-102mm   R- 15,0m dla 168cm

Narty w  stanie technicznym i wizualnym - dobry plus, więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila.Normalne ślady użytkowania -  zarysowania i otarcia eksploatacyjne na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie średniej grubości  1,4-1,5 mm. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Narty po serwisie przygotowane do sezonu.

W skali do 10 - narty oceniam na  7,5 
Narty Nordica Dobermann Spitfire RB EVO

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann Spitfire RB EVO
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje