Narty Nordica Dobermann Spitfire Ti Evo model 2018
Wiązanie Marker TPX 12 Evo

Nordica Dobermann Spitfire Ti to niewiarygodnie uniwersalne narty o sportowym charakterze, dedykowane zaawansowanym narciarzom. Narty naładowane zaawansowanymi technologiami, żeby zapewnić Ci doskonałą zabawę. Wyposażone w slalomowy czubek i talię GS

Spitfire błyskawicznie przechodzi ze skrętu w skręt i znakomicie utrzymuje wysoką prędkość w długim łuku. Jeden przejazd i nigdy nie obejrzysz się za siebie

Opis techniczny:

EVO ENERGY TI

Lekka konstrukcja sidewall wykorzystuje dwie w pełni drewniane podłużnice i arkusz Titinalu dla maksymalnej wydajności, stabilności i odporności na wykręcanie w różnych warunkach.

MODERATE RACE PROFILE

Zmodernizowany tip profilu nart w najwiĘkszym stopniu ułatwia inicjację skrętu przez zaangażowanie taliowania w początkowych fazie. Wzór SL na czubku oraz wzór GS na końcu narty, pozwala wykonywanie ruchów w szerokim zakresie, od szybkich i ostrych, aż po długie łagodne łuki rozciągające się od krawędzi do krawędzi stoku. Nie ma znaczenia łuk Twojego skrętu, ta technologia sprawi, że będzie to jeszcze bardziej przyjemne!

Narty z wiązaniami Marker TPX 12 Evo w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :121-71-101mm   R- 15,0m dla 168cm

Narty w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe   1,8-1,9 mm grubości, a więc praktycznie minimalne zużycie techniczne. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 ocena nart na 8,0 - 8,5 !!

Więcej na:zdjęcia nart nordica doberman spitfire ti evo 2018 168 cm

Narty Nordica Dobermann Spitfire Ti Evo 2018

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann Spitfire Ti Evo 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje