Narty Nordica Enforcer 88  freeride model 2021
 z wiązaniami Marker Griffon 13.0 GW

LINIA ENFORCER

Zaprojektowana dla tych, którzy uwielbiają jeździć zarówno na trasach, jak i poza nimi, seria Enforcer jest najbardziej wszechstronną i zaawansowaną linią nart, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Znakomicie wyważone, czują się doskonale, robiąc skręty na sztruksie, pokonując muldy, nierówności i bez wysiłku unosząc się w puchu. Dzięki pełnemu drewnianemu rdzeniowi umieszczonemu pomiędzy dwoma arkuszami metalu, gwarantują wyjątkową moc i stabilność, a jednocześnie zapewniają płynną i zabawną jazdę. Nic dziwnego, że kolekcja Enforcer zdobyła wiele pochwał.

Narciarze, którzy większość czasu spędzają na szlakach, uwielbiają jego stabilność i zamiłowanie do szybkości. Enforcer 88 uzbrojony w najwęższą talię w grupie łączy w pełni drewniany rdzeń z dwoma arkuszami Titanalu / ENERGY 2 TI/ i włókna węglowego, które biegną wzdłuż narty. Oprócz tłumienia wibracji zapewniających wyjątkowo płynną jazdę, tworzy to energiczną nartę, która jest wyjątkowo responsywna i szybka od krawędzi do krawędzi. Jego dziób z wczesnym wznoszeniem i lekki rocker na ogonie zwiększają wszechstronność, oferując zwinne zachowanie i zdolność do łatwego pochłaniania nierówności.

NORDICA ENFORCER 88 2021 172cm

Konstrukcja:

Profil:

Rocker

Powder Rocker Profile  – Delikatnie uniesiona  przednia część dziobów ułatwia inicjowanie skrętów i ustawianie krawędzi, podczas gdy podniesiony tył zwiększa kontrolę, ułatwiając wypuszczanie nart z zakrętu.

Energy 2 Titanium  jest to rdzeń najnowszej generacji, wykonany  z kilku warstw drewna połączonych dwoma warstwami włókna tytanowego /TITANIUM/ za sprawą którego technologie oferowane przez narty przechodzą na jeszcze wyższy level

Narty z wiązaniami Marker  GRIFFON 13.0 GW w skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie: 121-88-109mm    R-15,5m dla 172cm




Narty Nordica Enforcer 88 2021

  • Kod produktu: Narty Nordica Enforcer 88 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 1.899,00 zł


Dostępne opcje