Nordica GT 76 TI  FDT model 2019 z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT


Seria GT to narty All Mountain o dużej wydajności przeznaczone dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych narciarzy. GT 76 Ti to lekka konstrukcja, zapewniając stabilność na każdym rodzaju śniegu. Gwarancja najwyższej jakości zabawy!

Seria GT wprowadza nowy poziom osiągów i lekkości w kategorii nart uniwersalnych. Zaprojektowane do entuzjastów dobrze przygotowanych szlaków. Narty zapewniają maksimum mocy przy świetnym trzymaniu krawędzi. Od wczesnego ranka aż po wieczór, nowa seria GT z systemem GripWalk zapewnia przyjemna i łagodna zabawę gdziekolwiek byś szusował.

W nartach zastosowano Energy 2 Titanium Torsion Bridge. To właśnie dzięki tej technologii  narty są bardziej elastyczne w osi podłużnej i poprzecznej oraz minimalnie lżejsze. Mają też mało agresywne, zaokrąglone piętki oraz umiarkowany rocker z przodu. GT Speedmachine 80 EVO, pomimo szerokości, to narty jednoznacznie przeznaczone na trasy.

Narty z wiązaniami Marker X-CELL 14 FDT skala 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta

Taliowanie :126-76-106mm R-  15,5m dla 174cm

Opis techniczny:

- Energy 2 Titanium Dual Torsion Bridge: Lekka, sportowa konstrukcja wykonana z użyciem drewnianego rdzenia i dwóch warstw tytanu zapewnia znakomity przekaz mocy i lekką wagę konstrukcji.

- Recoil Power Plate: Płyta pod wiązaniem zapewniająca naturalne wygięcie nart w skręcie i płynny przekaz sił sterujących na narty.

- On Piste Rocker: Łagodny 10% rocker z przodu nart zwiększa łatwość inicjowania skrętów i przejścia na krawędź. Lekki 5% rocker z tyłu zwiększa kontrolę, ułatwiając wyjście ze skrętu.

- Dual Torsion Bridge: Umieszczony nad i pod rdzeniem narty tytanowy arkusz ze specyficznymi wycięciami zapewnia nartom stabilność skrętną i korzystne tłumienie wibracji podczas jazdy na twardym śniegu i lodzie. Specyficzne wycięcia wpływają także na mniejszą wagę nart.

- FDT: Grupa wiązań firmy Marker oparta na rozwiązaniach zapewniających naturalne wygięcie nart podczas jazdy oraz łatwą regulację - bez użycia specjalistycznych narzędzi - do rozmiaru butów narciarskich.

Narty w dobrym a nawet plus dobrym  stanie technicznym i wizualnym. Normalne  ślady użytkowania - zarysowania i otarcia  na szacie graficznej nart  zwłaszcza w tylnej części oraz  na wiązaniach

Krawędzie  grube i równe - 1,5-1,6mm grubości więc około 20%  zużycia technicznego - nowe mają 2mm

Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. W skali do 10 - narty oceniam na 7,5 Narty Nordica GT 76 TI 2019

  • Kod produktu: Narty Nordica GT 76 TI 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.800,00 zł
  • 699,00 zł


Dostępne opcje