Narty Nordica GT 84 TI model 2018/19
Wiązanie Marker X-CELL 12 FDT


Seria GT wprowadza nowy poziom osiągów i lekkości w kategorii nart uniwersalnych. Narty zapewniają maksimum mocy przy świetnym trzymaniu krawędzi. Od wczesnego ranka aż po wieczór, nowa seria GT z systemem Grip Walk zapewnia przyjemna i łagodna zabawę gdziekolwiek byś szusował.Nowe GT 84 Ti to największe i najmocniejsze narty z kolekcji all-mountain nart Nordica.

Narty mają środkową szerokość (84 mm), która zapewnia prawdziwą przyjemność z jazdy, konstrukcja umożliwia max. wydajność i przyczepność krawędzi na słabiej przygotowanych stokach i w bardziej miękkim czy głębszym śniegu.

Opis techniczny:

Profil Moderate Race-zmodernizowany tip profilu nart w największym stopniu ułatwia inicjację skrętu przez zaangażowanie taliowania w początkowych fazie. Wzór SL na czubku oraz wzór GS na końcu narty, pozwala wykonywanie ruchów w szerokim zakresie, od szybkich i ostrych, aż po długie łagodne łuki rozciągające się od krawędzi do krawędzi stoku. Nie ma znaczenia łuk Twojego skrętu, ta technologia sprawi, że będzie to jeszcze bardziej przyjemne!

Energy 2 Titanium Torision Bridge-lekka, wysoko wydajna konstrukcja Titanalu umieszczona nad i pod drewnianym rdzeniem narty. Metaliczna siatka zapewnia odpowiednią sztywność oraz bardziej precyzyjny i płynny skręt . Siła i pewność z metalu przy niższej wadze.

Narty z wiązaniami Marker X-CELL 12 FDT w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie:134-84-114mm R-  14,5m dla 168cm

Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.Krawędzie grube 1,8mm. Ślizgi bez ubytków i wypełnień.Drobne otarcia na szacie graficznej nart. W skali do 10 ocena nart na 8,5!

Więcej na:zdjęcia nart nordica gt 84 fdt 2019 168 cm

Narty Nordica GT 84 Ti FDT 2019 168 cm

  • Kod produktu: Narty Nordica GT 84 Ti FDT 2019 168 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.500,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje