Narty Nordica Sentra S 6 Fdt model 2020
z wiązaniami Marker TP 2 11 

Nowa seria Nordica Sentra przenosi naszą ultra-lekką i potężną technologię Balsa na nowy poziom. Łączy w sobie moc i przyczepność naszych nart wyścigowych z lekkim rdzeniem Balsa i super wyważonym taliowaniem, dzięki czemu można bez wysiłku wykonywać gładkie skręty przez cały dzień. Jak szykownie. Wskakuj na Sentrę i poczuj więcej zabawy w narciarstwie.

Sentra S 6 to idealny model do eksplorowania tras narciarskich, który pozwoli Ci dobrze się bawić na stoku. Lekka, ładna, wszechstronna, ta narta jest zaprojektowana, aby zapewnić najwyższą wydajność niezależnie od tego, czy chcesz pojechać krótkim czy długim skrętem. Model zainspirowany naszym kultowym modelem Spitfire Pro, model S 6 z pewnością sprawi, że będziesz się dobrze bawić.

ENERGY 2 TITANIUM BALSA®

Konstrukcja nart Sentra S 6 opiera się na wykorzystaniu w rdzeniu jednego z najszybciej rosnących drzew - balsy, która umieszczona została pomiędzy warstwy carbonu. To właśnie taka konstrukcja zapewnia stabilność nart i świetne trzymanie na krawędziach, które pozwala narciarkom osiągać coraz to lepsze wyniki na stokach.

Balsa - najlżejszy i najwydajniejszy rdzeń.

Wyprodukowany z jednego z najszybciej rosnącego drzewa na świecie -  tworzy to nasze narty lekkimi, a przy tym bezpieczne dla środowiska.

Największy stosunek siły do wagi ze wszystkich drzew. Wytrzymała i lekka konstrukcja aż 60% komórek wypełnionych powietrzem i 40% solidnym materiałem

Płyta:

FDT  Plate - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Narty z wiązaniami Marker TP2 11 FDT skala 3-11DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :120-72-100mm   R-13,5m dla 156cm

Narty w  super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 1,8-1,9mm grubości -   a więc praktycznie zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9,0 !!

Na  narty używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.Narty Nordica Sentra S 6 FDT 2020 156

  • Kod produktu: Narty Nordica Sentra S 6 FDT 2020 156
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.200,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje