Nordica Sentra SL 7 FDT  model 2019
z wiązaniami Marker TP2 11 FDT

Sentra SL 7 Ti FDT od Nordica to niezwykłe narty dla kobiet. Inspirowane popularnym modelem Dobermann SLR, oferują one krótki promień oraz świetne osiągi. Te narty są skierowane głównie dla Pań szukających szybkich i precyzyjnych nart do jazdy  po twardych ubitych trasach krótszymi i średnimi skrętami

Model Sentra SL 7 Ti FDT to narty, które zapewniają niezwykłą stabilność i doskonałe trzymanie na krawędziach. Jeżeli połączymy to z eleganckim designem, to stwierdzić można, że jest to sprzęt niemal idealny.

Opis techniczny:

ENERGY 2 TITANIUM BALSA®

Konstrukcja nart Sentra SL 7 Ti FDT opiera się na wykorzystaniu w rdzeniu jednego z najszybciej rosnących drzew - balsy, która umieszczona została pomiędzy 2 warstwami Titanalu . To właśnie taka konstrukcja zapewnia stabilność nart i świetne trzymanie na krawędziach, które pozwala narciarkom osiągać coraz to lepsze wyniki na stokach.

BALSA - najlżejszy i najwydajniejszy rdzeń.

Wyprodukowany z jednego z najszybciej rosnącego drzewa na świecie -  tworzy to nasze narty lekkimi, a przy tym bezpieczne dla środowiska.

Największy stosunek siły do wagi ze wszystkich drzew. Wytrzymała i lekka konstrukcja. Aż 60% komórek wypełnionych powietrzem i 40% solidnym materiałem

Narty z wiązaniami Marker TP2 11 FDT skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :120-69-104mm R-  13m dla 165cm

NORDICA SENTRA SL 7 FDT 2020 /150/ - SUPER STAN Marka Nordica

Narty w praktycznie  super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 1,8-1,9mm grubości -   a więc praktycznie zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9,0 !!

Na  narty używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.Narty Nordica Sentra SL 7 FDT 2019

  • Kod produktu: Narty Nordica Sentra SL 7 FDT 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje