• Narty Rossignoll Famous 2 2019

Narty Rossignol 2 z kolekcji 2019

Narty damskie  Famous 2 są zadedykowane wszystkim średnio zaawansowanym, rekreacyjnym narciarkom, które szukają modelu łatwego do prowadzenia, ale pozwalającego na rozwijanie swoich umiejętności. Lekkie, bardzo skrętne oraz charakteryzujące się piękną, kobiecą szatą graficzną - spełniają wszystkie wymogi narty damskiej.
Jedną z najważniejszych cech modelu Rossignol Famous 2 jest konstrukcja z drewnianym rdzeniem (Light Wood core), która odpowiada za lepszą sprężystość narty, tłumienie wibracji oraz wytrzymałość. Bardzo istotne jest to, że rdzeń został wykonany z drewna paulowni, które obniża wagę nart nawet o 15%. Dzięki temu są one lżejsze i bardziej elastyczne, a co za tym idzie – do manewrowania nartą nie potrzeba dużego nakładu sił.
Kolejną zaletą nart jest ich duża skrętność. Odpowiedzialny jest za to mały promień skrętu (12 m przy długości 156 cm) oraz Power Turn Rocker czyli delikatnie podgięte dzioby nart (o 10%). Tego typu rocker zapewnia bardzo łatwe zainicjowanie skrętu oraz jest doskonałą propozycją dla narciarek, które uczą się jeździć carvingowo. Średnia szerokość pod butem (74 mm) zapewnia lepszą kontrolę i trzymanie w skrętach.
Zewnętrzna warstwa Dura cap dodatkowo wpływa na wytrzymałość nart i odporność na uszkodzenia. Matowy laminat nadaje całości eleganckiego, kobiecego charakteru i minimalizuje widoczność zarysowań, które powstają w trakcie standardowego użytkowania.

Opis techniczny:

Szata graficzna wykonana jest w strukturze wężowej skóry, bardzo odporna na zarysowania.
Taliowanie :126-74-111 mm    R-11 m dla 149 cm
Wiązania Look Express 10,0 zakres wypięcia 3-10 DIN .
Montaż i ustawienie wiązań szybkie bez użycia narzędzi.
Na życzenie  regulujemy i ustawiamy wiązania.


Narty Rossignoll Famous 2 2019

  • Kod produktu: Narty Rossignoll Famous 2 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje