Narty Nordica Transfire 75 Ca


Narty Nordica to nowoczesna konstrukcja oparta na połączeniu drewnianego rdzenia Woodcore wzmocnionego warstwą Carbonu zapewnia odpowiednią stabilność i łatwość inicjacji skrętu.
Model 75 Ca idealne dla już jeżdżących  na wstępnym etapie zaawansowania jak i dla doskonalących jazdę narciarzy - uniwersalna szata graficzna umożliwia wybór tych nart zarówno kobietom jak i mężczyznom.
Jeżeli poszukujesz narty gwarantującej wysoki poziom precyzji, która zarazem potrafi przebaczyć pewne niedociągnięcia w Twojej jeździe, to linia nart Transfire będzie dla Ciebie idealnym wyborem.
Świetnie sprawdzą się w ciętym skręcie jak i bardziej swobodnym przechodzeniu z krawędzi na krawędź.
Jazda na tych nartach jest jeszcze przyjemniejsza dzięki rekreacyjnemu profilowi (Transfer Zone) i odpowiedniemu taliowaniu, co pozwala na efektywny i łatwy transfer siły podczas pokonywania zakrętów i lepszą kontrolę nart.
Przebacza drobne błędy i daje poczucie stabilności i bezpieczeństwa.Dzięki czemu narta zyskuje przede wszystkim większą stabilność,lepsze tłumienie drgań oraz sprężystość.Porównanie pojedynczego oraz podwójnego rdzenia wewnątrz nart.
Strefa Transferu (TZ) jest połączeniem wcześnie wznoszącego Camrocka i zmienionego taliowania, którego najszerszy punkt jest 5 razy dłuższy niż
tradycyjnej narcie. Rezultatem jest profil i taliowanie, które współpracuje ze sobą, aby dostarczyć Tobie korzyści ROCKERA nie tracąc energii kinetycznej
narty z tradycyjnym Camberem.Strefa transferu na dziobie pozwala na znacznie większą precyzję i uwydatnia przechodzenie z krawędzi na krawędź
znacząco zwiększając balans narciarza, a delikatnie uniesiony tył narty sprawia,że wyjątkowo łatwo wychodzą z zakrętu.
Mocno taliowana narta doskonale spisująca się na średnio przygotowanych trasach. 
Konstrukcja Energy Frame zapewnia niezbędną sztywność i dynamikę podczas jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach.
Wiązania Nordica Adv 10,0 Pr Evo skala 3-10 DIN montowane na lifterach podwyższających  zapewniających bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.
Dodatkowo szata graficzna wykonana jest w strukturze  wężowej skóry, bardzo odporna na zarysowania.
Taliowanie i promień skrętu:
144: 125/75/103 mm   R:11,5 m
152: 127/75/105 mm   R:12,0 m


Narty Nordica Transfire 75 Ca

  • Kod produktu: Narty Nordica Transfire 75 Ca
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.399,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje