• Narty Rossignol Famous 6 2019

Narty Rossignol Famous 6 z kolekcji 2019


Narty damskie Famous 6 + Xpr W 11 z grupy On Piste przeznaczone dla średnio zaawansowanych  narciarek, które uwielbiają rekreacyjną jazdę i wykazują znajomość podstaw techniki. Wyjątkowo delikatne narty wykonane z drewna paulowni, przez co osiągają nawet o 20% mniejszą wagę niż standardowy sprzęt, jak i wykazują wyjątkowo elastyczność podczas jazdy.
Oznacza to między innymi szybkie przechodzenie z krawędzi na krawędź podczas skrętów oraz prowadzenie nart podczas zjazdów bez większego wysiłku. Sprawdzają się na trasach, które uprzednio zostały przygotowane.
Dzięki nim można odczuć komfort na średnio stromych stokach. Rozwijają przyjemne prędkości, korzystając z mocy technologii Power Turn Rocker. To niezwykle lekkie narty, których serce wyprodukowane zostało we Francji.
Zewnętrzna warstwa Dura cap dodatkowo wpływa na wytrzymałość nart i odporność na uszkodzenia. Matowy laminat nadaje całości eleganckiego, kobiecego charakteru i minimalizuje widoczność zarysowań, które powstają w trakcie standardowego użytkowania.

Opis techniczny:

Szata graficzna wykonana jest w strukturze wężowej skóry,bardzo odporna na zarysowania.
Taliowanie :126-74-110 mm    R-11 m dla 149 cm
Wiązania Look Exprees 11,0 zakres wypięcia 3-11 DIN .
Montaż i ustawienie wiązań szybkie bez użycia narzędzi.
Na życzenie  regulujemy i ustawiamy wiązania.

Narty Rossignol Famous 6 2019

  • Kod produktu: Narty Rossignol Famous 6 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.999,00 zł
  • 1.099,00 zł


Dostępne opcje