Narty Volkl Rtm 73 z kolekcji 2018


Narty Rtm – nowa linia nart Völkl. Dzięki technologii Progressive narta bardzo łatwo inicjuje skręt, a Tip Rocker zapewnia stabilność przy większych prędkościach.
Idealne narty do nauki i doskonalenia umiejętności narciarskich. Już od początku przygody ze śniegiem narciarka ma poczucie kontroli nad nartami, a dzięki temu czuje się bezpiecznie. Zdrowsza, mniej męcząca i bardziej komfortowa jazda na nartach. Ulubione narty początkujących i pragnących doskonalić swoją jazdę narciarzy.
Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem Xtd Progressive Technology i rdzeniem Composite Core oraz systemem wiązań vMotion, czyni ten model niezwykle uniwersalnym. Na trasie zachowuje się jak klasyczna narta carvingowa, co nie przeszkadza w swobodnej jeździe poza trasą.
Technologia Progressive pozwala narcie adaptować się do wzrastających umiejętności technicznych narciarza. Naukę rozpoczynamy na narcie łatwej i tolerującej błędy. W miarę wzrostu umiejętności narta staje się coraz bardziej wymagająca. Pozwala to na zwiększenie przyjemności z uprawiania tego pięknego sportu. Początkujący narciarz mając ograniczone możliwości techniczne, nie potrafi jeszcze wykonywać skomplikowanych ewolucji narciarskich.
Rdzeń z wysokiej jakości kompozytu stosowany w nartach dla początkujących . Wykonany jest z wysoko zagęszczonej pianki poliuretanowej zbrojonej włóknem szklanym.
Narty z wiązaniami Marker vmotion 10,0 skala 3-10 DIN montowane w systemie szynowym zapewniającym  bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.
Taliowanie :120-73-105 mm  R- 12,9 m dla 159 cm
Narty Volkl Rtm 73 2018

  • Kod produktu: Narty Volkl Rtm 73 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.599,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje