Rossignol Nova 4 model 2020/21 
z wiązaniami Look Express 10,0 

Narty Rossignol Nova 4 Ca pomogą Ci zostać mistrzynią carvingu. Oferują eleganckie połączenie precyzji, zwinności i odważnego kobiecego stylu, zapewniając poczucie większej płynności. Narty przeznaczone dla średnio zaawansowanych entuzjastek narciarstwa zjazdowego ułatwiają płynne przechodzenie z krawędzi na krawędź, gwarantując poczucie swobody i kontroli podczas jazdy carvingowej.

Umiarkowany flex i konstrukcja z dodatkiem włókien węglowych zapewniają natychmiastowe poczucie komfortu i mocy podczas skrętów, dzięki czemu każdy kolejny dzień na stoku będzie niezapomnianą przygodą..

Precyzja jazdy po utwardzonej nawierzchni: profil On-Trail Rocker pozwala na połączenie natychmiastowej inicjacji skrętu z niezwykłą dynamiką i doskonałym trzymaniem krawędzi.

Stabilizacja na wyciągnięcie ręki: w konstrukcji nart zastosowano technologię LCT (Line Control Technology), która redukuje odkształcenia, zapewniając użytkownikom większe poczucie kontroli.

Łatwe, swobodne prowadzenie: profil Assist Flex jest przystosowany do potrzeb początkujących narciarzy oczekujących wybaczającej błędy konstrukcji, która gwarantuje łatwość jazdy.

Lepsze krawędziowanie: mocne taliowanie znacznie ułatwia jazdę carvingową.

Responsywna stabilność: zastosowanie włókien węglowych pozwala zwiększyć stabilność, siłę i kontakt narty ze śniegiem przy jednoczesnej redukcji ich masy.

TALIOWANIE; 122-75-108mm   R-12m dla 154cm

Najnowsze wiązania LOOK XPRESS W 10 to jedne z najlżejszych na rynku systemów zintegrowanych. XPRESS W 10 to najwyższy poziom bezpieczeństwa, oraz intuicyjna obsługa, lekkość i piękno. Łatwy, bezpieczny system integrujący nartę z wiązaniem bez pomocy narzędzi. Wiązanie porusza się po specjalnej szynie zamocowanej w płycie narty. Pozwala szybko dopasować buty do nart. Skala  2,5-10 DINNarty Rossignol Nova 4 2020/21

  • Kod produktu: Narty Rossignol Nova 4 2020/21
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.799,00 zł
  • 1.399,00 zł


Dostępne opcje