• Narty Rossignol Nova 6 2020

Rossignol Nova 6

Narty Rossignol Nova, zaprojektowane z myślą o czystych nawrotach na ratrakach, a także łatwe i przyjemne do jazdy na nartach. Ta narta ma wąską talię 74 mm z przesadnym wycięciem bocznym, który skręca prawie sam. Nova 6 oferuje rocker tylko na czubku, który pozwala na łatwiejsze obracanie z płynnym i wybaczającym uczuciem na zakrętach. Rdzeń z drewna topoli zapewnia dobrą równowagę masy, wilgotności i elastyczności, co pozwala na wszechstronne połączenie mocy, zwinności i zabawy. Uzyskasz płynną stabilność i dynamiczną kontrolę nad linią dzięki technologii kontroli linii, a końcówka Flex będzie kierować energię w celu wydajnego przenoszenia mocy i łatwości inicjowania skrętu. Korzystanie z nart Rossignol Nova 6 sprawia, że ​​jazda na nartach jest łatwa i przyjemna.

Konstrukcja LCT

Active Flex

Prostokątna ściana boczna

Drewniany rdzeń

Narty z grupy All Mountain, dedykowane dla średnio zaawansowanych oraz dobrze jeżdżących narciarzy; przeznaczone na przygotowane trasy.

Taliowanie – 126-74-110

Promień skrętu – 13 m przy długości 163 cm

Rdzeń – drewniany; konstrukcja RECTANGULAR SIDEWALL

Technlogie – LCT Soft, Active FLEX

Wiązania – XPRESS 10.0 W

Płeć - damskie

Z nartami Nova 6 każdy kolejny dzień na stoku będzie niezapomnianą przygodą. Oferują one średnio zaawansowanym narciarkom intuicyjną kontrolę krawędzi oraz łatwość jazdy carvingowej. Responsywny flex i płynność przechodzenia z krawędzi na krawędź sprzyjają doskonaleniu umiejętności i pomagają wypracować doskonały łuk skrętu. Natomiast profil On-Trail Rocker pozwala na połączenie natychmiastowej inicjacji skrętu z niezwykłą dynamiką i doskonałym trzymaniem krawędzi.

Opis Technologie:

LCT Soft- technologia opracowana na podstawie Line Control Technology (LCT); zapewnia bardziej przystępny flex i eliminuje odkształcenia, zwiększając płynność i stabilność jazdy bez względu na warunki.

ACTIVE FLEX - profil przystosowany do potrzeb dobrze jeżdżących narciarzy; oferuje responsywność i intuicyjne poczucie kontroli.

RECTANGULAR SIDEWALL - konstrukcja łączy poziomo rozmieszczone warstwy materiału (drewno, włókno szklane, metal, etc.) z pionowymi ścianami bocznymi. W efekcie narty doskonale trzymają krawędź, są precyzyjne, zrównoważone i mocne.

Narty Rossignol Nova 6 2020

  • Kod produktu: Narty Rossignol Nova 6 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.800,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje