• Narty Nordica Dobermann SLR RB FDT model 2019

Narty Nordica Dobermann SLR RB FDT model 2019
 z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT 

Zawodnicze narty zjazdowe do slalomu specjalnego. Dobermann gsr rb fdt to twarde narty dla wydajnych narciarzy przeznaczone na przygotowane stoki do szybkiej jazdy długimi skrętami.

Narty zbudowane w oparciu o trzy lata badań i testów na śniegu są bardziej płynne w łuku, gładsze i szybsze dzięki wielu nowym technologiom.

Posiadają nową płytkę power recoil, która pozwala nartom naturalnie się zginać, zapewniając w ten sposób żywszą jazdę.

Wszystkie narty w linii są wzorowane na naszych nartach wyścigowych world cup, ale linia dobermann została zbudowana, aby dominować w rekreacyjnych ligach wyścigowych z poziomem doskonałości, której nie może pokonać żadna inna narta.

Jeśli jesteś byłym zawodnikiem, instruktorem lub po prostu ambitnym narciarzem, który lubi długie skręty to Dobermann SLR RB będzie idealnym wyborem. SLR RB to odwzorowanie narty z pucharu świata ale o nieco łagodniejszym charakterze z wąska talia 69 mm, dzięki czemu narta jest niezwykle dynamiczna i szybka w przejściu ze skrętu w skręt.

Całość połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker X-CELL  pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT w skali 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Din: 4-14 TCXo

Lenght: 155 cm

Taliowanie: 120-69-104mm

Radius: 11,0m

Plate: RECOIL POWER PLATE

Construction: ENERGY 2 TI

Rocker: FULL CAMBER

Core + Key Materials: PERFORMANCE WOOD + METAL + SIDEWALL + CARBON

Narty Nordica Dobermann SLR RB FDT model 2019

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann SLR RB FDT model 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.000,00 zł
  • 1.699,00 zł


Dostępne opcje