Head Absolut Joy Lyt model 2020/21
z wiązaniami Head Joy 9 Slr Grip Walk

Linia nart stworzona dla średnio zaawansowanych narciarek, szukających lekkich i wygodnych nart, pozwalających jeździć cały dzień na stoku. Nie ma strasznych warunków dla tych nart. Dość szeroka talia i wszystkie zalety koncepcji LIBRA – ultra lekki i nowoczesny wzmocniony Graphen-em rdzeń Superlite Composite, zoptymalizowane połączenie precyzyjnie rozłożonego Flexu, profilu Rockera i Intelli Fibers – tworzą nartę wyjątkowo odporną na niekorzystne warunki i niezwykle łatwą w kontroli. Konstrukcja Power Sidewall Jacket nadaje narcie odpowiedniej dynamiki i zapewnia doskonałe trzymanie na krawędzi.

Technologie:

LIBRA: KOBIECY CAMBER

Obniżenie profilu cambera, które było możliwe dzięki zastosowaniu grafenu, pozwala na łatwe skręty i sprawia, że jazda jest wyjątkowo przyjemna i bezwysiłkowa.

ERA 3.0

Technologia łączy rocker, promień obniżający zakrawędziowanie i przyśpieszenie, aby zapewnić narcie uniwersalność.

ALLRIDE ROCKER

Sprawdza się doskonale zarówno na przygotowanych stokach, jak i poza nimi. Dzioby są lekko podniesione, a cambery tradycyjne, łączą się w proporcji 20% / 80%.

GRAPHENE POWER SIDEWALL JACKET

Konstrukcja ze ścianami bocznymi, które tłumią drgania i poprawiają trzymanie krawędzi. Taka budowa poprawia skręty i osiągi. Najnowsze materiały konstrukcyjne: grafen, koroyd i karbon zapewniają narcie niespotykaną lekkość i wytrzymałość.

TALIOWANIE:131-79-109mm    R - 13,2m  dla 163cm

Narty z wiązaniami  Head Joy 9 SLR GRIP WALK skala 3-9 DIN ,montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.Narty Head Absolut Joy Lyt 2020/21

  • Kod produktu: Narty Head Absolut Joy Lyt 2020/21
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.999,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje