Head  Supershape  i.Titan 2020
z wiązaniami Head  PRD 12 Grip Walk Blue

Narty Head Supershape i.Titanium SW są uniwersalnym modelem z linii Supershape, przeznaczonym dla zaawansowanych narciarzy. Najszersze pod butem z całej grupy Supershape ok. 80 mm w talii, sprawdzają się doskonale nie tylko na przygotowanej trasie, ale i tej zniszczonej po całym dniu, czy nawet poza trasą pokonując zaspy świeżego puchu.

Head Supershape i.Titan to narta-czołg do jeżdżenia po wszystkim i gdziekolwiek. Multizadaniowa narta HEAD Titan którą pojedziesz po suchym sztruksie, mokrym i lepkim wiosennym śniegu, rozjeżdżonych pod koniec dnia trasach oraz świeżym opadzie. Na trasie i offroad. i.Titan Supershape podoła!

Konstrukcja WorldCup Sandwich Cap zapewnia prawidłową dynamikę jazdy i pozwala rozwijać duże prędkości. Drewniany rdzeń i tytanowe wkładki tworzą najszybszą konstrukcję dostępną na rynku.

Narty Head Supershape są niezawodne w każdych warunkach. Oferują pełną kontrolę czy to na twardym lodzie, miękkim puchu, klejącym śniegu lub muldach. Dodane wiązania PRD 12 GW kompatybilne z podeszwami GripWalk zadbają o bezpieczeństwo. Zapamiętasz je nako narty, które nigdy nie zawiodły i wszędzie się sprawdziły. Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap, z drewnianym rdzeniem i ślizgiem UHM C, wyposażona jest w technologie Graphene oraz Era 3.0 S.

Centralnie umieszczony lekki Graphene pozwolił przeprojektować konstrukcję modeli Supershape, poprawiając balans, kontrolę i moc narty. Dodając do tego ręcznie wykonaną i poprawiajacą zwrotność konstrukcję Worldcup Sandwich, generującą dodatkową moc technologię KERS oraz ułatwiajacą inicjację skrętów i sterowania konstrukcję Speed Rocker otrzymujemy mandat do rządzenia na przygotowanych trasach.

Uniwersalne wiązania PRD 12 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Opis techniczny::

KERS

ERA 3.0 S

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction

RD Race Structured UHM C Base

Speed Rocker

Wiązania: Head PRD 12 GRIP WALK BLU  Skala 4-12 DIN

Taliowanie :  136-79-113mm

Promień skrętu;  R- 12,9m /163 cm


Narty Head Supershape i.Titan 2020

  • Kod produktu: Narty Head Supershape i.Titan 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje