Narty Head WC  Rebels  i.SLR model  2020
z wiązaniami Head  PR 11

Narty HEAD WC REBELS i.SLR  2019/20 to niebywale zwinne i dynamiczne slalomki. Są łatwe w prowadzeniu, gładko rzeźbiąca śnieg, przecinająca nawet zmrożone muldy. Konstrukcyjnie zbliżone do zawodniczych nart WC Rebels iSL. Narty i.SLR AB zbudowano na podstawie wcześniejszego modelu i.Race i jest to bardzo solidna i jednocześnie niskobudżetowa narta slalomowa. Doskonała alternatywa dla droższych modeli z grupy Rebels. W tym roku wiązania w nartach są kompatybilne z systemem Grip Walk ułatwiającym chodzenie i zwiększającym bezpieczeństwo.

Model WC REBELS i.SLR to szybkie, slalomowe narty do precyzyjnych skrętów każdego dnia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Promień skrętu 11,5 m z łatwością wycina krótkie i ostre łuki wymagając przy tym od narciarza dwa razy mniej wysiłku niż zawodnicza narta slalomowa. Prawdziwa konstrukcja Camber, ślizg UHM C ze strukturą Race oraz reaktywna konstrukcja World Cup Sandwich daje moc i piorunującą prędkość tym szybkim i wściekłym nartom.

Narty z wiązaniami HEAD PR 11 w skali  3-11 DIN montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

World Cup Rebels i. SLR to Twój bilet wstępu do społeczności narciarzy race. Wiązania oraz płyta są mniej agresywne niż w nartach i.SL, co znacznie ułatwia prowadzenie. Narty są też bardziej zwrotne i wybaczają wiele błędów, więc jako zaawansowany narciarz możesz w pełni wykorzystać krótki promień skrętu i zademonstrować swoje umiejętności na całej długości stoku. Narty race dające wiele radości na przygotowanym stoku, które jednocześnie nie zamęczą Cię przy całodziennym oddawaniu się białemu szaleństwu.

Opis techniczny:

Technologia Intelligence • Konstrukcja World Cup Sandwich Cap • Ślizg UHM C, struktura Race • Rebel

Camber • Allride Base

Przygotowana trasa

Zaawansowani narciarze

Promień: 10,7m dla  160 cm

Taliowanie: 121 / 66 / 106 mm

W tym roku nowy model wyposażony w szatę graficzną wykonaną w tak zwanej strukturze "wężowej skóry"  znacznie bardziej odporna na zarysowania.
Narty Head WC Rebels i.SLR PR11 2020

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels i.SLR PR 11 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.400,00 zł
  • 1.299,00 zł


Dostępne opcje