Head WC Rebels i.GSR model 2021
z wiązaniami Head PR 11

Head i.GSR 2021 to Załóż World Cup Rebels i.GSR i zaprezentuj, na co Cię stać. Te narty gwarantują bezproblemową jazdę i pełną kontrolę nawet na stromych, oblodzonych zboczach. Wyposażone w profil Rebel Camber dla prawdziwych wymiataczy!

HEAD WC Rebels i.GSR to narty race idealne do użytku na co dzień. Doskonale sprawdzą się w precyzyjnych gigantowych skrętach na przygotowanym stoku. Niski poziom drgań i stabilność tych nart sprawdzą się idealnie podczas doskonalenia Twoich zaawansowanych umiejętności. Z każdym skrętem poczujesz większą pewność, a łatwość ich prowadzenia pozwoli Ci zachować siły i energię na cały dzień.

Narty z wiązaniami HEAD PR 11 skala 3-11 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

HEAD WC REBELS i.GSR + PR 11 2021 /170/ Rodzaj Męskie

World Cup Rebels i. GSR to Twój bilet wstępu do społeczności narciarzy race. Wiązania oraz płyta są mniej agresywne niż w nartach i.GS, co znacznie ułatwia prowadzenie. Narty są też bardziej zwrotne i wybaczają wiele błędów, więc jako zaawansowany narciarz możesz w pełni wykorzystać średni i dłuższy promień skrętu i zademonstrować swoje umiejętności na całej długości stoku. Narty race dające wiele radości na przygotowanym stoku, które jednocześnie nie zamęczą Cię przy całodziennym oddawaniu się białemu szaleństwu.

Opis techniczny:

Poziom umiejętności narciarza (w skali 1-10) : 6-8

Konstrukcja / Technologia: Intelligence, Konstrukcja Worldcup Sandwich, Rdzeń drewniany, Ultraszybki ślizg UHM C, struktura Race, Rebel Camber

Taliowanie: 117-68-101 / 170 cm

Promień skrętu: 14,4 m/170 cm

Płyta: LYT PR Base

HEAD WC REBELS i.GSR + PR 11 2021 /170/ Twardość (flex) twarde

W tym roku nowy model wyposażony w szatę graficzną wykonaną w tak zwanej strukturze "wężowej skóry"  znacznie bardziej odporna na zarysowania.


Narty Head WC Rebels i.GSR PR 11 2021

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels i.GSR PR 11 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 1.399,00 zł


Dostępne opcje