Head V-Shape Team SLR model 2021
z wiązaniami Head SLR 4,5 AC GW


Narty Head V-Shape Team SLR Pro to doskonałe narty dla początkujących młodych narciarzy. Ten lekki i łatwy w prowadzeniu model pomoże dziecku przechodzić od pługu do skrętów równoległych jednym płynnym ruchem.

Gdy skręt równoległy nie będzie już problemem, czas postawić pierwsze kroki w jeździe na krawędziach. Ani się obejrzysz, jak Twoje dziecko zacznie brylować na stoku.

V-Shape Team SLR  to uniwersalna maszyna dając pełno radości dzieciakom, które pragną rządzić na stoku jak ich idole. Przyspieszenie, łatwa inicjacja skrętów, kontrola i unoszenie w miękkim śniegu, dzięki konstrukcji 80% Camber i 20% Rocker pozwalają na jazdę w każdych warunkach. Do tego specjalny design oraz technologia ERA 2.0, a także wytrzymała powłoka zewnętrzna i twardy, odporny ślizg. To wszystko sprawi, że dziecko poczuje zew do narciarstwa.

Narty z wiązaniami HEAD SLR 4,5  AC GRIP WALK, skala 0,5-4,5  DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie  rozmiaru buta w zakresie 215-339 mm długości skorupy buta.

Taliowanie :111-67-96mm   R-8,0m dla 127cm

HEAD V-SHAPE TEAM SLR 2021 /117/ + SLR 4,5 AC Kod producenta V-SHAPE TEAM SLR 117CM

Opis techniczny:

ERA 2.0 to wszystko to co oferuje ERA 2.0, czyli design, osiągi geometrię Rocker, jedynie bez inteligentnych piezoelektrycznych Włókien.

Jr. Power Frame Specjalny kształt narty zapewniający polepszone przeniesienie energii na krawędzie bez konieczności zmiany struktury rdzenia i gęstości narty. Co ważne dla dzieci dobrze wygląda i gwarantuje inne odczucia podczas jazdy w stosunku do płaskiej narty.

Ślizg E Base Black Podstawowy czarny nigdy nie wychodzi w mody, poza tym jest bardzo wytrzymały. Łatwe ślizgi są przyjacielem każdego.

Junior Rocker Doskonałe osiągi allride. Dzieci nie lubią kompromisów. Ale nie lubią również trzymać się jednej decyzji. W jednym dniu są gwiazdą rocka, a w drugim chcą być króliczkiem. Z 20% rocker i 80% camber, dzieci unoszą się w puchu, mają ułatwioną inicjację skrętu oraz prędkość i kontrolę. HEAD Junior Rocker, jest dla wszystkich, wszędzie.

Narty sprzedajemy z zamontowanymi wiązaniami  bez ustawień. Na życzenie  regulujemy i ustawiamy wiązania. W tym przypadku prosimy o podanie długości skorupy buta w milimetrach oraz wagi narciarki-narciarza.

Cena nowych nart  to 800zł


Narty Head V-Shape Team SLR 2021

  • Kod produktu: Narty Head V-Shape Team SLR 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 800,00 zł
  • 569,00 zł


Dostępne opcje