Narty Head i-Shape Rebels Pro
z wiązaniami Head Marker PR 11


Narty Head I.Shape to model, który swoją stroną wizualną nawiązują do serii Rebels od Head'a, jednak charakteryzują się

uniwersalnością i są dużo łatwiejsze w prowadzeniu ze względu na umiarkowaną sztywność narty. Jest to doskonała propozycja dla narciarzy o średnich umiejętnościach jednak pragnących doskonalić swoją technikę jazdy skrętem ciety (carvingowym). Slalomowy promień skrętu na poziomie 13,4 m przy długości 170 cm dobrze sprawdzi się do krótkich, głębokich skrętów gwarantując narciarzowi bardzo dużą zwrotność na stoku.


I.Shape posiadają umiarkowaną sztywność ze względu na konstrukcje z rdzeniem kompozytowym dosztywnionym tytanową warstwą.

Ważną technologią wykorzystaną w budowie narty Head I.Shape Lyt jest system Intelligence, który niweluje wszelkie wibracje (szczególnie występujące podczas rozwijania większych prędkości) i usztywnia nartę, co przekłada się na uczucie większej stabilności podczas jazdy.

Inteligentna konstrukcja dostosowuje się do umiejętności osoby jeżdżącej oraz do warunków panujących na stoku.

Dzięki zastosowaniu konstrukcji Power Sidewall Jacket (połączenie konstrukcji Fiber Jacket  ze ścianami bocznymi ABS) narty są lekkie i szybko reagują na impulsy skrętne, a jednocześnie doskonale tłumią drgania i trzymają krawędź.

Taliowanie: 128-70-108mm    R-13,4m  dla 170cm

Szata graficzna wykonana w technologii struktury tak zwanej "skóry węża"  porowata bardzo odporna na zarysowania.

Narty zestawiono z wiązaniami Head PR 11, które są montowane na płycie, umożliwiającej łatwą i bez narzędziową regulację do buta narciarskiego w zakresie 255 – 378 mm. Zakres skali Din wynosi 3 – 11.

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  1900ZŁ

Narty Head i-Shape Rebels Pro 2022

  • Kod produktu: Narty Head i-Shape Rebels Pro 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.999,00 zł
  • 1.399,00 zł


Dostępne opcje