Head Supershape i.Magnum 2019

Narty i.Supershape Magnum jest najbardziej uniwersalnym z modeli Supershape zapewniając łatwe prowadzenie na przygotowanych trasach. Centralnie umieszczony lekki Graphene pozwolił przeprojektować konstrukcję modeli Supershape, poprawiając balans, kontrolę i moc narty. Dodając do tego ręcznie wykonaną i poprawiajacą zwrotność konstrukcję Worldcup Sandwich, generującą dodatkową moc technologię KERS oraz ułatwiajacą inicjację skrętów i sterowania konstrukcję Speed Rocker otrzymujemy mandat do rządzenia na przygotowanych trasach.

Opis techniczny:

ERA 3.0 S - sportowa wersja technologii ERA 3.0

Ślizg UHM C / struktura Race

najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury

Technologia KERS.  

Technologia Kers działa jak turbosprężarka. Dostarcza dodatkowej mocy i przyspieszenia poprzez usztywnienie tylnej części narty podczas wyjścia ze skrętu. 

Speed Rocker - delikatne podniesienie przedniej części narty + camber pod butem dla lepszej kontroli. Długość rockera w linii Supershape jest uzależniona od modelu: najkrótszy i najbardziej sportowy w modelu i.Speed /  i.Magnum / i.Rally / i.Titan - najbardziej nadający się poza trasę.

Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap

Płyta TriFlex Kompatybilne z płytą Triflex w nartach linii Supershape.

Taliowanie 131-72-110 / 170 cm 

Promień 13,1 m/ 170 cm

Długość 149, 156, 163, 170, 177

Wiązanie PRD 12 


Narty Head Supershape i.Magnum 2019

  • Kod produktu: Narty Head Supershape i.Magnum 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 1.749,00 zł


Dostępne opcje