Skitourowe KASTLE TX 87 UP
model 2021/22   z wiązaniami KASTLE TOUR 9 CA

oraz oryginalnymi  fokami  dedykowanymi do tego modelu.


Dzięki serii TX Up, Kästle sprawia, że ​​wysokiej jakości seria TX Tour jest dostępna dla szerszej publiczności.


Kästle TX87 UP to idealny punkt startowy do wszechstronnego użytku w trasie. Szerokość 87 mm doskonale nadaje się do zwiedzania w szerokim zakresie terenu i warunków. Wyrafinowany kształt zapewnia pewne i znajome uczucie podczas zjazdu.


Innowacyjny, nowy drewniany rdzeń Paulownia z nawiniętym włóknem szklanym i technologia Dual Rise sprawiają, że Kästle TX87 up jest wyjątkowo stabilny i ma dobry stopień pływania. Ta narta zapewnia niezrównane osiągi zjazdowe przy minimalnej wadze i jest najbardziej wszechstronną nartą turystyczną w ofercie Kästle. Ponadto świetlisty Hollowtech 3.0 zapewnia wyjątkowe wrażenia i większe bezpieczeństwo podczas nocnych wycieczek.


To idealne, wszechstronne narty dla narciarzy, takich jak certyfikowani przez państwo austriaccy przewodnicy górscy, którzy wymagają nart najwyższej jakości, zarówno do podjazdów, jak i zjazdów. Konstrukcja i konstrukcja o średniej szerokości są idealnie dopasowane, aby Twój dzień zwiedzania był naprawdę niezapomnianym przeżyciem — od pierwszych kroków do ostatnich zakrętów, bez względu na teren.


Technologie:


Rocker Camber Mały Rise


Narty z rockerem w dziobie, camberem pośrodku i niewielkim wzniesieniem w ogonie są bardzo uniwersalne. Narty łatwo się skręca, a camber pod stopą zapewnia przyczepność na twardszym śniegu. Ogon jest lekko uniesiony, ale nie przypomina pełnego rockera. Zapewnia to zrównoważoną kombinację łatwego toczenia i rzeźbienia, bez uszczerbku dla stabilności.


Woodcore


Rdzeń składa się specyficznie wybrane rodzaje drewna, które są laminowane w różnych kompozycji w postaci stałego rdzenia. Daje to projektantom kontrolę nad wszystkimi cechami nart.


Konstrukcja boczna


bocznej Warstwa PU, która uszczelnia warstwową konstrukcję nart z boku i zwiększa wytrzymałość. Narty z konstrukcją sidewall są generalnie bardziej stabilne przy prędkości, żywsze i trwalsze.


Hollowtech 3.0


Pominięcie nadmiaru materiału w czubkach nart sprawiło, że narty Kästle są lżejsze, bardziej amortyzowane, stabilne i mają lepszą przyczepność krawędzi. Wersja 3.0 wykorzystuje drugą warstwę, co pozwala na usunięcie jeszcze większej ilości materiału.


Świecący Hollowtech


Materiał świecący w ciemności w końcówce Hollowtech / fluoroscencyjny materiał ,który kumuluje promienie słoneczne i oddaje światło w ciemności /


124-87-111mm          Radius  R15,5m   dla 174cm

waga jednej narty 1455g dla dł: 174cm


NARTY Z WIĄZANIAMI KASTLE TOUR 9 CA  + HAMULCE O SZEROKOSCI : 87MM


Wiązania skiturowe Kastle Tour 9 CA  to model wykonany z najwyższej jakości materiałów. Aby zapewnić ich wyjątkową wytrzymałość i lekkość producent wykorzystał w nich aluminium 7075. Model oferuje regulację siły wypięcia w zakresie od 4 do 9 DIN , co pozwala na dopasowanie wiązań do naszej wagi i stylu jazdy. Regulowana piętka pozwala na zmianę rozstawu wiązań do 25 milimetrów.


Prosty w konstrukcji model Tour 9 CA imponuje wagą zaledwie 320 g i systemem Easy Entry, który umożliwia niezwykle łatwe, intuicyjne i bezpieczne wpinanie się we wszystkie techniczne buty narciarskie.


Foki skiturowe  - Kastle Climbing Skins TX 87 Basic wykonano z mieszanki moheru i nylonu co pozwoliło na połączenie najbardziej pożądanych cech obu włókien. Moher zapewnia doskonałe właściwości poślizgowe, a nylon wzmacnia konstrukcję. Foki są dedykowane modelowi nart TX 87 UP.


Materiał z jakiego zostały wykonane składa się z 70% moheru i 30% nylonu. Moher odpowiada za doskonałe właściwości poślizgowe. Nylon wzmacnia konstrukcję i zwiększa jej żywotność. Foka jest zaimpregnowana i posiada membranę, co skutecznie chroni przed działaniem wody. Ograniczone przywieranie śniegu, pozwala na szybsze schnięcie fok.


KASTLE TX 87 UP 2022 /174/ + TOUR 9 CA + FOKI Twardość (flex) średnie

Cena katalogowa takiego nowego zestawu  4899zl

NARTY - 2700zł + WIĄZANIA - 1600ZŁ + FOKI - 600zł 


Teraz w promocji  - wyjątkowo tylko 3399zł


Cena dotyczy zestawu : NARTY Z WIĄZANIAMI I FOKAMINarty Kastle TX 87 UP 2022 Tour 9 CA Foki

  • Kod produktu: Narty Kastle TX 87 UP 2022 Tour 9 CA Foki
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.900,00 zł
  • 3.299,00 zł


Dostępne opcje