Skituorowe Volkl Rise Above 88 model 2022
z fokami Marker Kohala


Narty Volkl Rise Above 88 to model skierowany do zapalonych skiturowców, którzy szukają idealnego balansu pomiędzy lekkością podczas podejść, a stabilnością w zjeździe. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego drewnianego rdzenia Hybrid Tourlite Woodcore narty są niezwykle lekkie i mocne.


Marka Volkl tworząc swoje narty czerpie z wieloletniego doświadczenia i najnowszych rozwiązań technologicznych. Model, który właśnie oglądasz, wykorzystuje geometrię 3D Radius, która sprawia, że narta zachowuje wysoką manewrowość w trudnych warunkach. Dzięki temu jest niesłychanie wszechstronna i doskonale sprawdzi się zarówno w świeżym śniegu jak i podczas przejazdu na przygotowanej trasie.


Narty Volkl Rise Above 88 to wysokiej klasy model wykonany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Za ich sprężystość, wytrzymałość i ultraniską wagę odpowiada drewniany rdzeń Hybrid Tourlite Woodcore. W okolicy wiązań wykorzystano w nim buk, w pozostałych połączono topolę i paulownię aby maksymalnie zredukować wagę konstrukcji bez utraty sztywności. Narty wykorzystują geometrię 3D Radius. To rozwiązanie, które sprawia, że narta posiada trzy promienie skrętu, pozwalając niejako na dostosowywanie się do warunków i stylu jazdy użytkownika, zapewnia więc maksymalną wszechstronność i stabilność podczas pokonywania kolejnych zjazdów. Narty posiadają full sidewall, który chroni narty przed uszkodzeniem i pozwala na szybką i agresywną jazdę na krawędziach.


Narty Volkl Rise Above 88 posiadają profil Tip Rocker odpowiadający za zwinności narty i szybką inicjację skrętu, którą docenisz najbardziej na ciasnych i technicznych odcinkach zjazdów. Długa aktywna krawędź pozwoli Ci na zachowanie stabilności i pewności zarówno w krótkim jak i długim skręcie bez względu na warunki śniegowe. Nowy system mocowania fok Smart Skin Clip pozwala na błyskawiczne i intuicyjne zakładanie dedykowanych fok zarówno od dziobów jak i piętek nart. Model został wyposażony w spiekany ślizg P-Tex 2100, który jest niezwykle trwały i posiada niski współczynnik tarcia.

Opis:

Ultralekka konstrukcja o wszechstronnej charakterystyce;

Rdzeń Hybrid Tourlite Woodcore wykonany z buku, topoli i paulowni;

W zależności od strefy, poszczególne rodzaje drewna wpływają na właściwości nart;

Geometria 3D Radius polegającą na nadanie nartom trzech różnych promieni skrętu zapewnia im wszechstronny charakter;

Full sidewall chroni nartę przed uszkodzeniami mechanicznymi i pozwala na szybką i agresywną jazdę na krawędziach;

Wykorzystany w konstrukcji spiekany ślizg P-Tex 2100 jest trwały i posiada niski współczynnik tarcia;

Profil Tip Rocker pozwala na zwrotność i szybką inicjację skrętu;

Długa aktywna krawędź pozwala na zachowanie stabilności i pewności w szybkim skręcie;

System mocowania fok Smart Skin Clip odpowiada za szybkie i intuicyjne zakładanie dedykowanych fok;

Taliowanie:131-88-111mm          3D Radius  R31m - R18m - R25m  dla 184cm

waga jednej narty 1190g dla dł: 170cm

Foki skiturowe Volkl Rise Above 88 Skins  /VOELKL KOHLA/  to dedykowany model, którego zakładanie i ściąganie za sprawą nowego systemu Smart Skin Clip odbywa się bezproblemowo i błyskawicznie. Produkt wykonano z najwyższej jakości materiałów łącząc najlepsze cechy włókien naturalnych i syntetycznych

Bez fok, nie ma skituringu, ten nieodłączny element ekwipunku często jednak jest dość problematyczny. W przypadku dedykowanych rozwiązań, nie musisz się jednak obawiać docinania, czy odpowiedniej regulacji, tu wszystko szyte jest na miarę, zapewniając możliwość użytkowania fok od razu po zakupie.

Foki skiturowe Volkl Rise Above 88 Skins wykonano z mieszanki moheru i nylonu co pozwoliło na połączenie najbardziej pożądanych cech obu włókien. Moher zapewnia doskonałe właściwości poślizgowe, a nylon wzmacnia konstrukcję. Foki są dedykowane modelowi nart Volkl Rise Above 88. Tegoroczne modele, zostały zaopatrzone w nowy system montażu Smart Skin Clip. Dzięki niemu zakładanie foki odbywa się w sposób błyskawiczny. Foki posiadają podwójne zabezpieczenie przed wilgocią w postaci impregnacji i membrany. Takie rozwiązanie sprawia, że nowoczesny klej Smart Glue, jest doskonale chroniony przed działaniem wody, co pozwala mu na dłużej zachować swoje właściwości. Ograniczone przywieranie śniegu skutkuje również szybszym schnięciem fok i zwiększeniem przyczepności na podejściach.


Foki skiturowe Volkl Rise Above 88 Skins - najważniejsze cechy:

Model dedykowany nartom Rise Above 88;

Materiał z jakiego zostały wykonane składa się z 70% moheru i 30% nylonu;

Moher odpowiada za doskonałe właściwości poślizgowe;

Nylon wzmacnia konstrukcję i zwiększa jej żywotność;

Nowoczesny klej Smart Glue jest trwały i zapewnia optymalne trzymanie;

System Smart Skin Clip zapewnia błyskawiczny i prosty montaż;

Foka jest zaimpregnowana i posiada membranę, co skutecznie chroni przed działaniem wody;

Ograniczone przywieranie śniegu, pozwala na szybsze schnięcie fok;

Cena katalogowa takiego nowego zestawu w sezonie to ponad 3369zl  /NARTY 2700zł + FOKI -669zł /

Teraz w promocji przedsezononej - wyjątkowo tylko 2499zł  /Cena dotyczy zestawu : NARTY plus  FOKI


Do tych nart proponujemy wiązania : MARKER ALPINIST 10  LONG TRAVEL  razem ze skistoperem o szerokości hamulca 90mm  /dostępne do kupienia na innych naszych aukcjach/  również w okazyjnej cenie/

VOLKL RISE ABOVE 88 2022 /184/ + ORGINALNE FOKI Rodzaj Męskie

Do tych nart proponujemy wiązania : MARKER F10 TOUR  razem ze skistoperem o szerokości hamulca 90mm  /dostępne do kupienia na innych naszych aukcjach/  również w okazyjnej cenie
Narty Skiturowe Volkl Rise Above 88 2022

  • Kod produktu: Narty Skiturowe Volkl Rise Above 88 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.200,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje