Narty Volkl Deacon XTD
model  2022/23
z wiazaniami Marker vMotion 10,0 GW


Deacon XTD to jedna z ciekawszych pozycji w lini Deacon skierowana dla średnio-zaawansowanych narciarzy. Model posiada profil Tip Rocker, który w połączeniu z drewnianym rdzeniem Dual Woodcore, konstrukcją Central Sidewall oraz systemem wiązań vMotion, czyni te narty niezwykle uniwersalnymi.


Profil Tip Rocker:

Tip Rocker czyli podgięcie przodów nart jest to innowacyjna i sprawdzona technologia. Stosowana zazwyczaj w nartach z grupy allmountain, a czasem nawet w grupie "race', dodając im więcej uniwersalności. Dzięki niej długość krawędzi kontaktowej jest dłuższa podczas skrętu, zwiększając przy tym stabilność nart. Jest to w szczególności odczuwalne przy większej szybkości oraz oblodzonych trasach. Tip Rocker ułatwia również inicjację skrętu, dlatego takie narty idealnie nadają się szlifowania techniki jazdy czy też samej nauki jazdy.


Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem Center Sidewall i wzmocnionym podwójnym drewnianym rdzeniem Dual Woodcore oraz systemem wiązań vMotion, pozwala na swobodną jazdę w każdych warunkach.


Narty z wiązaniami MARKER vMOTION 10,0 GRIP WALK, skala 3-10 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta


SPECYFIKACJA

Długość - Promień skrętu - Talia

dla dł: 175cm, R-17,3m,   124_76_105mm

Wiązania: Marker vMotion 10.0 GRIP WALK

Rdzeń drewniany : Dual Woodcore

Przeznaczenie: all-mountain

Technologie : Tip Rocker, Center Sidewall, Grip Walk

Umiejętności: średniozaawansowane narciarze

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  2399ZŁ


Na naszych aukcjach posiadamy dł: 168cm oraz 175cm

Narty Volkl Deacon XTD 2022/23

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon XTD 2022/23
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.399,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje