• Narty Nordica Dobermann GSR RB Elite 2021

Nordica Dobermann GSR RB Elite model 2021
Wiązanie Marker C-Cell 14 FDT GripWalk

Wersja Elite:  czarna szata graficzna.

Zawodnicze narty zjazdowe do slalomu giganta. Dobermann GSR RB  to twarde narty dla wydajnych narciarzy, przeznaczone na przygotowane stoki do szybkiej jazdy długimi skrętami.

Narty zbudowane w oparciu o trzy lata badań i testów na śniegu są bardziej płynne w łuku, gładsze i szybsze dzięki wielu nowym technologiom.

Posiadają nową płytkę power recoil, która pozwala nartom naturalnie się zginać, zapewniając w ten sposób żywszą jazdę.

Wszystkie narty w linii są wzorowane na naszych nartach wyścigowych world cup, ale linia Dobermann została zbudowana, aby dominować w rekreacyjnych ligach wyścigowych z poziomem doskonałości, której nie może pokonać żadna inna narta.

Jeśli jesteś zawodnikiem amatorem instruktorem narciarstwa lub po prostu narciarzem, który uwielbia robić slalomowe zakręty, to Twoja narta. Wzorowany na naszych nartach wyścigowych Dobermann World Cup. Dzięki wąskiej szerokości talii 69 mm jest szybki od krawędzi do krawędzi. Ponadto promień tyłu narty pozwala na różne kształty skrętu, dzięki czemu jest to najbardziej płynna i zabawna narta GS, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Dodając jeszcze więcej życia do nart, wprowadzamy nową płytę Recoil Power Plate. Zainspirowany najbardziej udaną płytą na Pucharze Świata, Tłokową płytką, Recoil pozwala nartom naturalnie się wyginać, zapewniając płynniejszą i bardziej dynamiczną jazdę. Dla tych, którzy szukają mocnej narty, która szybko, precyzyjnie skręca i ma zabawne podejście, Nordica DOBERMANN GSR RB z pewnością Ci się spodoba.

NORDICA DOBERMANN GSR RB ELITE 2021 180 cm  IDEALNE

Całość połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker X-CELL pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 14 FDT GW  w skali 5-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Din: 5-14 FDT

Taliowanie:  113,5 - 69 - 96,5 mm

Radius: 18,8 m  dla 175

Plate: RECOIL POWER PLATE

Construction: ENERGY 2 TI

Rocker: FULL CAMBER

Core + Key Materials: PERFORMANCE WOOD + METAL + SIDEWALL + CARBON
Narty Nordica Dobermann GSR RB Elite 2021

  • Kod produktu: Narty Nrdica Dobermann GSR RB Elite 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.200,00 zł
  • 2.199,00 zł


Dostępne opcje