• Narty Nordica Navigator 85 R CA 2019

Narty Freeride Nordica Navigator 85 R CA model 2019
z wiązaniami Marker TP2 10 FDT

Nowy wymiar narciarstwa: narty zjazdowo- freeridowe Navigator 85 R CA  produkcji renomowanej marki Nordica. Narty należą do kolekcji All Mountain i doskonale sprawdzają się w każdych warunkach śniegowych. Co więcej, do kompletu dołączono innowacyjną płytę pod wiązanie FDT Freeride Plate.

ENERGY 2 CARBON jest to rdzeń najnowszej generacji, wykonany  z kilku warstw drewna połączonych dwoma warstwami włókna węglowego carbonu za sprawą którego technologie oferowane przez narty All Mountain przechodzą na jeszcze wyższy poziom.

Opis techniczny:

- Camrock All Mountain: Roker z przodu i z tyłu nart zapewnia znakomite noszenie w kopnym śniegu i wydajność we wszystkich warunkach jakie spotkamy na trasie, a także okazjonalne wypady poza trasę. Łatwe rozpoczęcie skrętu i kontrolę nad nartami, a w przypadku złej pogody bezproblemową jazda w miękkim śniegu na trasie.

Narty Nordica znakomicie sprawdzają się w każdych warunkach śniegowych, zaś ich profil All Mountain sprawia, że stabilność podczas zjazdów jest zachowana nawet na większych prędkościach.

Narty z wiązaniami Marker TP2 10 FDT w skali 3-10 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie120-85-105mm    R-15,0m dla 165cmNarty Nordica Navigator 85 R CA 2019

  • Kod produktu: Narty Nordica Navigator 85 R CA 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.300,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje