• Narty Volkl Racetiger Gs X WC  30 M24 2020

Volkl Racetiger GS Race X WorldCup 30 model 2020
z wiązaniami Marker X-Cell Race 24

Pochodzące bezpośrednio z Mistrzostw Świata narty 188cm i 193cm 30 m GS mają najnowocześniejsze kształty napędzane 3 warstwami tytanu, wyposażone w UVO 3D WC, rocker przy czym długość 193 jest dopasowana do najbardziej restrykcyjnych niedawno zaktualizowanych wymagań dotyczących promienia skrętu. Oczywiście ta narta opuszcza fabrykę z prawdziwym wykończeniem GS. GS R 30 jest również dostępny z zamontowaną płytą startową Marker World Cup.

SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE

W Speedwall Multilayer Woodcore boczne warstwy narty są z twardszego drewna, co w połączeniu z bardziej elastycznym, lżejszym drewnem zastosowanym wewnątrz rdzenia, zapewnia wiele zalet:

Część liściastego drewna przylegająca bezpośrednio do ścianki bocznej wpływa na większą transmisję mocy, poprawia przyczepność krawędzi i podtrzymuje krawędź zewnętrzną.

Niska waga części drewna iglastego pośrodku nart przynosi większą zwinność, zwrotność i zmniejsza całkowitą wagę. Połączenie obu typów drewna biegnących przez całą długość narty przyczynia się do optymalnego rozkładu sztywności, zwiększając precyzję skrętu.

Jest to pierwsza i jedyna technologia ścian bocznych i rdzenia, przeznaczona do agresywnej jazdy na nartach, kiedy to o zwycięstwie mogą zadecydować setne sekundy.

POWERED BY TITANIUM

Tytanal sprawia, że ​​jazda jest zwinna i dynamiczna. Szczególnie fani twardego, szybkiego i agresywnego stylu jazdy skorzystają z zalet tej konstrukcji.

FULL SIDEWALL

Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla

RACE FINISH

Dla lepszej przyczepności w szybkich i ciasnych zakrętach, nasze narty do Pucharu Świata są wyposażone w specjalne wykończenie. Podczas gdy modele SL mają 0,7 ° na podstawie i 87,6 ° z boku, modele GLS są wyposażone w podstawę 0,8 ° i 87,6 ° z boku.

BASE P-TEX 4504

P-Tex 4504 is a sintered high-quality base with high molecular weight. It is characterized by its impressive durability and gliding properties. At Völkl we use it on all of our premium all-mountain and race models.

TALIOWANIE 98-65-84mm   R-30m dla 191cm

Narty z wiązaniami Marker X-Cell 24 RACE montowane na sztywno śrubami do  płyty  MARKER WC PC INTERFACE GSSL o wysokości 10mm z olejowym tłumikiem drgań. Skala 12-24 DIN

Wielootworowy system montażu zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.
Narty Volkl Racetiger Gs X WC 30 M24 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger Gs X WC 30 M24 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.000,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje