Volkl Racetiger SC UVO model 2022
z wiązaniami Marker vMotion 10 GW 

Doskonałe narty na trasę, przeznaczone do jazdy krótszymi i średnimi skrętami. Narty o bardziej uniwersalnej - łatwiejszej charakterystyce niż SL Speedwall.

Nowo zaprojektowany Racetiger SC z rockerem pozwala na bardzo sportowe długie skręty zapewniając duży komfort jazdy. Ta fantastyczna kombinacja jest możliwa dzięki integracji 3D.Glass Powered by Steel oraz nowych bocznych elementów z dopasowaną geometrią dziobu i piętki, zwieńczonych UVO 3D. UVO powoduje znaczne tłumienie drgań narty. Konstrukcja 3D.Glass zawiera warstwy z włókna szklanego biegnące trójwymiarowo nad nartą zamiast zwykłych tylko poziomych pasów. Pozwala to na większy pop i bardziej zwinną zmianę krawędzi i przyczepność. Wiązanie vMotion3 z opcją GripWalk zapewnia przeniesienie całej mocy z buta na nartę.

Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki. Dzięki wytłumieniu drgań w zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu.

Można na nich jeździć cały dzień nie męcząc się. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.

Technologie:

Umiejętności profesjonalne

Teren 100% on Piste

Rdzeń Full Sensor Woodcore

Profil Tip Rocker

UVO 3D ,  3D Glass

Powered by Steel

Taliowanie :123-70-103mm R- 11,3m dla 155cm

Narty z wiązaniami Marker  vMotion 10,0 GRIP WALK w skali 3-10 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym. System ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.Narty Volkl Racetiger SC 2022

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger SC 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 2.199,00 zł


Dostępne opcje