• Wiązanie Marker F10 Tour 10  2022

Wiązanie Skiturowe Marker F10 Tour model 2021
kolor black/white

Wiązania MARKER F10 TOUR  posiadają wszystkie plusy wiązań tourowych, a w zjeździe zachowują sztywność normalnego wiązania zjazdowego Dzięki zastosowanym surowcom (aluminium i wzmocnione włókno szklane) wiązanie jest lekkie, a zarazem gwarantuje stabilność. Dla ułatwienia podejścia po zlodzonym śniegu, można je dodatkowo wyposażyć w raki. To wszystko bardzo ułatwia a zarazem uprzyjemnia podejście, natomiast podczas zjazdów ciężko je odróżnić od klasycznych wiązań zjazdowych. Dają maksimum kontroli nawet podczas agresywniejszej jazdy. Jest wyposażone w specjalny mechanizm ułatwiający podchodzenie Back Country Comfort. Ustawienie w pozycji „Walk” powoduje zmianę położenia wiązania i przesunięcie go o 40 mm w tył, co ułatwia poruszanie się, zwłaszcza podczas stromych podejść. Możliwość ustawienia kąta podchodzenia 0º, 7º i 13º. Dzięki technologii SOLE.ID możemy regulować wysokość przodu wiązania, co sprawia, że wiązania są kompatybilne z każdym butem alpejskich i touringowym spełniającym normy ISO 5355 I ISO 9523!.


Opis:


SKALA DIN: 3 - 10

WAGA NARCIARZA: 30 - 105 kg

KOLOR: Black / White

SKISTOPER: 90 mm

WAGA WIĄZAŃ: L: 1050 g

SYSTEM PALCÓW: Triple Pivot Light

SYSTEM PIĘTY: Hollow Linkage

ZAKRES REGULACJI PIĘTY: 60 mm

WYSOKOŚĆ STANIA: 36 mm

ZAKRES REGULACJI: L = 305 - 365 mm

Technologie: MARKER F10 TOUR L 2021

SOLE.ID - Jedno wiązanie, dwie normy butów. Nieważne jaki model nosisz, wszystkie wiązania SOLE.ID są kompatybilne z każdym butem narciarskim. Nie ma znaczenia czy preferujesz buty do narciarstwa zjazdowego czy te z podeszwą do touringu, SOLE.ID dostosujesz w kilka sekund. Sekretem jest antypoślizgowa płyta z regulowaną wysokością stania, bardzo łatwa w montażu. SOLE ID spełnia normy ISO 5355 (buty zjazdowe) i ISO 9523 (buty z podeszwami do touringu).

HOLLOW TECH - Konstrukcja zaprojektowana w celu zoptymalizowania wagi wiąząń narciarskich. Drążona oś oszczędza masę i maksymalizuje sztywność skrętną. Bardzo solidna i lekka konstrukcja.

AFD GLIDING PLATE - Wszystkie wiązania MARKER są wyposażone w ruchomy panel AFD (anti friction device), co prowadzi do bardzo precyzyjnego zwolnienia prawie całkowicie bez przeszkód w postaci brudu, śniegu i lodu! Indywidualne dopasowanie AFD do modelu buta zapewnia doskonałą funkcjonalność - od butów race'owych przez dziecięce po skitourowe

CLIMBING AIDS FRAME TOUR - Możliwość ustawienia kąta podchodzenia 0º, 7º i 13º. Przepięcie jest łatwo dostępne i regulowane za pomocą kijka narciarskiego.

HOLLOW LINKAGE HEEL - Piętka Hollow Linkage została zaprojektowana w celu zoptymalizowania wszystkich rodzajów podeszew alpejskich i skitourowych. Drążona oś oszczędza masę i maksymalizuje sztywność skrętną. Bardzo solidna konstrukcja najlepiej nadaje się do najbardziej wymagających wymagań.

.Cena katalogowa takich wiązań w sezonie to ponad 1600zl

Aukcja dotyczy wiązań w rozmiarze L o zakresie 305-365mm długości skorupy buta  i 90mm szerokości hamulców


Wiązanie Marker F10 Tour 10 2022

  • Kod produktu: Wiązanie Marker F10 Tour 10 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.600,00 zł
  • 699,00 zł