Narty Atomic Vantage  X Ltd z kolekcji 2019


Narty Atomic Vantage X LTD  2019 to ciekawa propozycja dla kobiet początkujących i średniozaawansowanych. Deski te pozwalają na łatwe inicjowowanie skrętów i lekką kontrolę. Fantastyczne do nauki i budowania postępów.
Każdy element konstrukcyjny nart VANTAGE W X LTD dedykowany jest kobietom i ich stylowi jazdy. Są to stosunkowo łatwe w prowadzeniu i niezwykle stabilne deski do jazdy po przygotowanych trasach.
Stanowią idealny wybór dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarek. Narty Vantage X wyposażono w lekką konstrukcję V-shape zapewniającą łatwą inicjację skrętów i jazdę w ześlizgu oraz technologię Bend-X, czyli specjalną elastyczną strefę pod wiązaniami, która ułatwia efektywne wyginanie nart nawet najlżejszym narciarkom.
Piste Rocker i konstrukcja Full Cap zwiększają z kolei skrętność nart i ich stabilność. Są też niezwykle estetyczne – elegancka czarna szata graficzna spodoba się każdej narciarce.

Opis techniczny:

Taliowanie i promień skrętu:
116/71/99 mm     R:12,0 m   dla dł: 148cm
Wiazania Atomic Lithium 10 w skali 3,-10 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym bezproblemowe ustawienie do każdego buta.Na życzenie  regulujemy i ustawiamy wiązania. W tym przypadku prosimy o podanie długości skorupy buta w milimetrach oraz wagi narciarki-narciarza.


Narty Atomic Vantage X Ltd 2019

  • Kod produktu: Narty Atomic Vantage X Ltd 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.299,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje