Narty Volkl Deacon  72 model 2023
z wiązaniami Marker rMotion 3 12 GW


Nowy Deacon 72 - Ultrazwrotne we wszystkich skrętach, multitalent na stoku a przy tym najbardziej zaawansowane technologicznie narty all-mountain-race Volkl'a.

NOWA KONSTRUKCJA NART   -  NOWE TALIOWANIE

NARTY VOLKL DEACON 72 to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli w całej ofercie firmy Volkl. Dzięki swojej geometrii i wysokiej sztywności spełni wymagania zaawansowanych narciarzy zarówno na stoku dobrze wyratrakowanym i po południu w gorszych warunkach śniegowych. Jej średni promień skrętu pozwala na ciaśniejsze i dłuższe skręty w zależności od preferencji narciarza. Full Sidewall znakomicie dopełnia całości i sprawia, że narty są jeszcze bardziej stabilne. Ten model charakteryzuje wysoka płynność i sztywność..


Przeznaczenie : zaawansowani, ambitni i profesjonalni narciarze;

Rdzeń: Multilayer Woodcore (Topola 33%, Buk 67%)

Technologie:

3D.Glass, Full Titanal; Podstawa: P-Tex 4504; Full Sidewall; Tailored Carbon Tips;

Wiązanie: rMotion3 12 GW Race;

Rocker: Tip Rocker;

Multilayer Woodcore to wielowarstwowy rdzeń zrobiony w 33% z Topoli i 67% z Buku. Twardsze bukowe drewno w połączeniu z lekkim drewnem topoli zapewnia doskonałą propozycję między sprężystością a wagą. Twardsze drewno skoncentrowane jest w okolicach wiązań oraz wzdłuż ścianki bocznej, czyli tak gdzie występują największe przeciążenia.


Full Titanal to dwie warstwy titanalu w rdzeniu nart, co zwiększa stabilność, sztywność i możliwości tłumienia drgań podczas jazdy z dużymi prędkościami.


Wiązania rMotion3 12 GW Race to nowe, ulepszone zapięcia dzięki którym jazda jest jeszcze bardziej płynna i stabilna, a do wykonywania krótkich skrętów potrzeba mniej siły.


Tip Rocker czyli wygięcie tylko na dziobie narty. Natomiast środek oraz tył narty to klasyczny Camber.


Tailored Carbon Tips to najnowsza technologia, która polega na precyzyjnym ułożeniu karbonu w rdzeniu nart. Dokładnie jest to siatka indywidualnych strun włókien węglowych. W tym przypadku największa ich koncentracja przypada na piętkę, czyli strefę, od której zależy precyzja i dynamika nart.


ZEBRA STRUCTURE – Firma Volkl inwestuje ogromnie pieniądze w nowe maszyny do nakładania struktury. Efektem tego jest struktura w kształcie strzałek co sprawa, że narta jest jeszcze bardziej zwinna, precyzyjna i pozwala na płynny ześlizg.


Taliowanie : 125-72-103mm   R- 14,5  dla 168cm

WIĄZANIA: Marker rMotion3 12 GW

GRIP WALK - technologia używana w najnowszych butach oraz wiązaniach narciarskich

Skala wypięcia DIN: 4.0 - 12.0 GW

Montowane w systemie szynowym - zapewniającym możliwość ustawienia do każdego rozmiaru buta.

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  4499ZŁ

Narty Volkl Deacon 72 2023

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 72 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.500,00 zł
  • 3.099,00 zł


Dostępne opcje