Narty Volkl Deacon 74 Uvo  Black
z kolekcji 2019Narty Volkl Deacon 74 to następca modelu nart Code S. Trzy nowości konstrukcyjne sprawią, że będzie to absolutny hit. Nowa geometria, Extended Tip&Tail Rocker i przeprojektowany drewniany rdzeń Speedwal Multilayer z tytanalowym płaszczem został wzmocniony o nową technologię 3DGlass, mającą jeszcze bardziej poprawić dynamikę jazdy i szybkość przekazywania impulsu na krawędzie. Kolejną nowością jest ewolucja tłumika - Uvo 3D - pracuje nie w dwóch a w trzech płaszczyznach, co wnosi nową jakość tłumienia a dziób narty wręcz klei się do śniegu. Niezawodność i dobre prowadzenie w każdych warunkach zapewniają sportowe wiązania rMotion 2 z funkcją Grip Walk. Dynamika, moc, stabilność i kontrola. Deacon 74 to narta stworzona do dynamicznych, ostrych i szybkich skrętów. Zmienny promień skrętu pozwala na różnorodność stylu jakim chcemy jeździć. Dają wolność wyboru - jadą po wszystkim, tak jak chcesz.
Uvo to pierwszy skuteczny tłumik drgań 360° opracowany w celu redukcji drgań nart. Nierówności terenu nieuchronnie generują wibracje nart. To znacznie zakłóca płynność jazdy i utrudnia utrzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia Uvo przeciwdziała temu zjawisku poprzez skuteczne tłumienie wibracji pionowych, poziomych, a także wzdłużnych. Jazda staje się płynniejsza, a utrzymanie krawędzi poprawia się.
Tłumik Uvo naprawdę działa, a dzioby nart wręcz kleją się do śniegu, a my mamy większe poczucie kontroli nad jazdą.

Opis techniczny:

Narty z wiązaniami Marker Rmotion 2 12,0 skala 4-12 DIN
montowane do fabrycznej płyty Rmotion w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.
Wiązania : Marker rMotion 2 12.0 D Grip Walk Deacon ALU
Talia : 125x74x104 mm
Promień skrętu :  15/168
Nowości : Tip Rocker, Uvo 3D, rMotion2
Rdzeń : Drewniany Speedwall MultiLayer Woodcore
Technologie : Uvo 3D Glass, Multilayer Woodcore Speedwall 2.0, Powered by Titanium, XTD Tip&Tail Rocker

Narty Volkl Deacon 74 Uvo 2019 Black

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 74 Uvo 2019 Black
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.999,00 zł
  • 2.299,00 zł


Dostępne opcje