Narty Voelk Deacon 76 Pro z kolekcji 18/19

Nowość 2019 !  Narty Deacon 76 Pro to następca narty Code L Pro, rozpoczynający tym samym całkiem nową rodzinę nart Deacon. Same narty są takie same jak w modelu Deacon 76 (3D.Glass, Speedwall Multilayer, Extended Tip&Tail Rocker, ślizg P-Tex 4504, titanal, sidewall, tłumik Uvo 3D). Ale do tych nart Völkl zamontował już fabrycznie zawodniczą płytę Marker World Cup, do której dokręcamy zawodnicze wiązania Marker Race X-Cell. Druga różnica to sportowy tunning krawędzi.
Wersja Code L Pro ma fabryczne wykończenie krawędzi, takie jak w zawodniczych nartach Völkl - podniesienie 0,8° od spodu i 87,6° kąt boczny. Zawodnicza płyta bardziej dosztywnia narty w strefie środkowej. Dociśnięcie krawędzi wymaga użycia większej siły, ale jak już to zrobimy odwdzięczy się nam niesamowitą mocą. Sportowy tunnig kątów powoduje, że narty szybciej i przy mniejszym wychyleniu wchodzą na krawędź. Stworzone do szybkiej jazdy, ale tylko wtedy kiedy sam chcesz przyspieszyć.
Duma marki Volkl -  Deacon 76 Pro to wysokiej jakości narty marki Volkl dla  zaawansowanych narciarzy z szerokością 76 mm pod butem, co sprawi że przejadą one bez problemu nawet po rozjeżdżonym śniegu.
Zbudowany w technologii wielowarstwowego rdzenia Speedwall Multi Layer wzmocnionego drewnem - Woodcore , usztywnione tytanową listwą Titanium Powered, wyposażone w tłumik wstrząsów UVO i profil Tip and Tail Rocker oraz wzmocnienie ściany bocznej na całej długości Full Sidewall. Sprzęt narciarski który zapewnia 100% mocy, ale tylko wtedy, gdy potrzebujesz i chcesz. Model Pro w porównaniu do swojego narty Deacon 76 umożliwia większe osiągi dzięki zastosowaniu płyty raceowej pod wiązaniem oraz naostrzeniu krawędzi jak w nartach z grupy Racetiger.
Deski Deacon 76 Pro dedykowane są narciarzom jeżdżącym o level wyżej niż dla modelu bazowego. Zapewnia to dodatkową moc i pozwala jeździć szybciej tym, którzy chcą i pewniej, tym którzy potrafią się z taką nartą obejść.
Narty z wiązaniami Marker X-Cell 12,0 Race montowane na sztywno śrubami do  płyty  Marker WC PC Interface GSSL o wysokości 10 mm z olejowym tłumikiem drgań.
Skala 4-12 DIN wielootworowy system montażu zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny Voelk Deacon 

Dedykowane: Zaawansowani, Zawodowcy
Przeznaczenie: 80% Trasy przygotowane, 20% Puch
Technologie: Uvo 3D, Powered by Titanium, 3D.Glass, Base: P-Tex 4504
Rdzeń: Speedwall
Wykończenie: Race Finish
Konstrukcja: Speedwall Multilayer Woodcore
Rocker: Tip & Tail Rocker
Wiązania: Race X-Cell 12
Płyta: Marker WC Plate 10 mm
Taliowanie :  122-76-103 mm
Promień skrętu;  R- 18,3 mNarty Volkl Deacon 76 Pro 2019

  • Kod produktu: Narty Volkl Deacon 76 Pro 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.400,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje