Narty  Volkl   Flair  72  Viola
model 2020
z wiazaniami Marker vMotion 10,0 GW


Flair 72 VIOLA  - to damska narta z kolekcji 2019/2020 od firmy Volkl.  W tym roku wprowadzono, wiele zmian: przede wszystkim nowy system wiązań pozwalający na płynną regulację pod dowolny  rozmiaru buta w kilka sekund, nawet na stoku, bez używania śrubokręta i innych narzędzi. Narta została również minimalnie poszerzona, dodając jej stabilności i uniwersalności.

Ulepszona została również konstrukcja - wprowodzono sidewall stosowany w wyższych modelach nart przez firmę Volkl.

Seria Flair to idealny sprzęt dla narciarek systematycznie doskonalących swoje umiejętności. Łatwe w prowadzeniu, zwrotne i stabilne w skręcie. Płynnie pokonują wiraże i łatwo przechodzą ze skrętu w skręt. Uniwersalna narta, na każde warunki jakie mogą zaistnieć na trasie. Idealna propozycja dla Pań, które narciarstwo traktują jako relaks i dobrą zabawę.

Profil Tip Rocker:

Tip Rocker czyli podgięcie przodów nart jest to innowacyjna i sprawdzona technologia. Stosowana zazwyczaj w nartach z grupy allmountain, a czasem nawet w grupie "race', dodając im więcej uniwersalności. Dzięki niej długość krawędzi kontaktowej jest dłuższa podczas skrętu, zwiększając przy tym stabilność nart. Jest to w szczególności odczuwalne przy większej szybkości oraz oblodzonych trasach. Tip Rocker ułatwia również inicjację skrętu, dlatego takie narty idealnie nadają się szlifowania techniki jazdy czy też samej nauki jazdy.


Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem Center Sidewall i wzmocnionym drewnianym rdzeniem Dual Woodcore oraz systemem wiązań vMotion, pozwala na swobodną jazdę w każdych warunkach.

Narty z wiązaniami MARKER vMotion 10,0 GRIP WALK, skala 3-10 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

VOLKL FLAIR 72 VIOLA 2020 /158/ + vMOTION 10 GW

SPECYFIKACJA

Długość - Promień skrętu - Talia

dla dł: 158cm, R-12,7m,   123_72_104mm

Wiązania: Marker vMotion 10.0 GRIP WALK

Rdzeń drewniany : Full Sensor Woodcore

Przeznaczenie: all-mountain

Technologie : Tip Rocker, Center Sidewall, Grip Walk

Umiejętności: średniozaawansowane narciarki

VOLKL FLAIR 72 VIOLA 2020 /158/ + vMOTION 10 GW Model FLAIR 72 VIOLA

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  1899ZŁNarty Volkl Flair 72 Viola 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Flair 72 Viola 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.899,00 zł
  • 1.099,00 zł


Dostępne opcje