• Narty Nordica Dobrman Spitfire RTX TI FDT 2019

Narty  Nordica Doberman  Spitfire  RTX TI FDT model 2019
z wiązaniami Marker TP2 10 FDT

Narty NordicaDobermann Spitfire RTX TI FDT  jest to wysokowydajna narta carvingowa dla miłośników jazdy po stoku. Zbudowana z rdzenia drewnianego i jednej warstwy metalu. Jest jeszcze łatwiejsza w prowadzeniu, doskonały model dla jeżdżących agresywnie. Dzioby i piętki umożliwiają płynną jazdę oraz mocne przejścia od długich do krótkich skrętów.

Podobnie jak wszystkie modele z rodziny Spitfire Ti jest wysokowydajną nartą carvingową dla miłośników szusowania na nartach. Spitfire Ti w odróżnieniu do modelu RB i PRO zbudowany jest z rdzenia drewnianego i tylko jednej warstwy metalu, dzięki czemu jest łatwiejszy w prowadzeniu, idealny model dla mniej agresywnych narciarzy. Dzioby mają kształt jak nart SL a piętki jak w nartach GS co umożliwia płynne i mocne przejścia od długich do krótkich skrętów.

Opis techniczny:

ENERGY TI

Lekka konstrukcja sidewall wykorzystuje dwie w pełni drewniane podłużnice i arkusz Titinalu dla maksymalnej wydajności, stabilności i odporności na wykręcanie w różnych warunkach.

MODERATE RACE PROFILE

Zmodernizowany tip profilu nart w największym stopniu ułatwia inicjację skrętu przez zaangażowanie taliowania w początkowych fazie. Wzór SL na czubku oraz wzór GS na końcu narty, pozwala wykonywanie ruchów w szerokim zakresie, od szybkich i ostrych, aż po długie łagodne łuki rozciągające się od krawędzi do krawędzi stoku. Nie ma znaczenia łuk Twojego skrętu, ta technologia sprawi, że będzie to jeszcze bardziej przyjemne!

Narty z wiązaniami Marker TP2 10 FDT w skali 3-10 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :121-71-101mm   R- 15,0m dla 168cm

Narty Nordica Dobrman Spitfire RTX TI FDT 2019

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobrman Spitfire RTX TI FDT 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 1.499,00 zł


Dostępne opcje