Nordica Enforcer 100 model 2021
z wiązaniami Marker Griffon 13.0 GW

LINIA ENFORCER

Zaprojektowana dla tych, którzy uwielbiają jeździć zarówno na trasach, jak i poza nimi, seria Enforcer jest najbardziej wszechstronną i zaawansowaną linią nart, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Znakomicie wyważone, czują się doskonale, robiąc skręty na sztruksie, pokonując muldy, nierówności i bez wysiłku unosząc się w puchu. Dzięki pełnemu drewnianemu rdzeniowi umieszczonemu pomiędzy dwoma arkuszami metalu, gwarantują wyjątkową moc i stabilność, a jednocześnie zapewniają płynną i zabawną jazdę. Nic dziwnego, że kolekcja Enforcer zdobyła wiele pochwał.

Kierując się zobowiązaniem do nieustannego doskonalenia, Nordica całkowicie przeprojektowała Enforcer 100. Dzięki nowej konstrukcji i ulepszonej konstrukcji szczytowej, ta najlepiej sprzedająca się narta oferuje bardziej zabawny charakter i jeszcze większą wszechstronność - jednocześnie zapewniając legendarną jazdę all mountain. Aby zapewnić niezawodną jazdę, która jest wyjątkowo płynna i stabilna, łączy całkowicie nowe podwozie z włókna węglowego z nowym profilem rdzenia i dwoma arkuszami metalu. Oprócz tłumienia wibracji i zmniejszenia wagi, tworzy to bardziej wyrozumiałą nartę, która również maksymalizuje stabilność i reakcję. Aby zwiększyć pewność w zmiennych warunkach, Enforcer ma wcześnie podniesiony dziób i lekki rocker na ogonie z tradycyjnym pochyleniem pod stopą. Uzbrojony w nowoczesny design pozwala jeździć na nartach, jak chcesz - gdzie chcesz. Płynniejszy i bardziej zabawny niż kiedykolwiek, nowy Enforcer 100 na nowo definiuje możliwości nart all mountain.

NORDICA ENFORCER 100 2021 179 cm 

Konstrukcja:

Profil:

Rocker

Powder Rocker Profile  – Delikatnie uniesiona  przednia część dziobów ułatwia inicjowanie skrętów i ustawianie krawędzi, podczas gdy podniesiony tył zwiększa kontrolę, ułatwiając wypuszczanie nart z zakrętu.

Energy 2 Titanium  jest to rdzeń najnowszej generacji, wykonany  z kilku warstw drewna połączonych dwoma warstwami włókna tytanowego /TITANIUM/ za sprawą którego technologie oferowane przez narty przechodzą na jeszcze wyższy level

Narty z wiązaniami Marker  GRIFFON 13.0 GW w skali 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie: 132,5-100-120,5mm    R-17,3m dla 179cm
Narty Nordica Enforcer 100 2021

  • Kod produktu: Narty Nordica Enforcer 100 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.400,00 zł
  • 2.299,00 zł


Dostępne opcje