• Narty Nordica GT 76 CA FDT 2018

Narty Nordica GT 76 CA  FDT model 2018 
z wiązaniami Marker TP 10 FDT

Seria GT to narty All Mountain o dużej wydajności przeznaczone dla doskonalących  i średnio zaawansowanych narciarzy. GT 76 CA to lekka konstrukcja, zapewniając stabilność na każdym rodzaju śniegu. Gwarancja najwyższej jakości zabawy!

GT 76 CA wprowadza nowy poziom osiągów i lekkości w kategorii nart uniwersalnych. Zaprojektowane do entuzjastów dobrze przygotowanych szlaków. Narty zapewniają maksimum mocy przy świetnym trzymaniu krawędzi. Od wczesnego ranka aż po wieczór, nowa seria GT z systemem GripWalk zapewnia przyjemna i łagodna zabawę gdziekolwiek byś szusował.

Pełny rdzeń drewniany i wzmacniająca warstwa carbonowa sprawiają ,że na tej narcie poczujesz się pewnie, swobodnie i zyskasz dużą uniwersalność na stoku.

Narty z wiązaniami Marker TP 10 FDT w skali 3-10 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :126-76-106mm R-  14,5m dla 168cm

Opis techniczny:

Profil Moderate Race

Zmodernizowany tip profilu nart w największym stopniu ułatwia inicjację skrętu przez zaangażowanie taliowania w początkowych fazie. Wzór SL na czubku oraz wzór GS na końcu narty, pozwala wykonywanie ruchów w szerokim zakresie, od szybkich i ostrych, aż po długie łagodne łuki rozciągające się od krawędzi do krawędzi stoku. Nie ma znaczenia łuk Twojego skrętu, ta technologia sprawi, że będzie to jeszcze bardziej przyjemne!

On Piste Rocker: Łagodny 10% rocker z przodu nart zwiększa łatwość inicjowania skrętów i przejścia na krawędź. Lekki 5% rocker z tyłu zwiększa kontrolę, ułatwiając wyjście ze skrętu.

FDT: Grupa wiązań firmy Marker oparta na rozwiązaniach zapewniających naturalne wygięcie nart podczas jazdy oraz łatwą regulację - bez użycia specjalistycznych narzędzi - do rozmiaru butów narciarskich.


.Narty Nordica GT 76 CA FDT 2018

  • Kod produktu: Narty Nordica GT 76 CA FDT 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.999,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje