• Narty Nordica Spitfire 80 RB 2021

Nordica Dobermann Spitfire 80 RB FDT model 2021 
z wiązaniami Marker X-Cell 12.0 FDT

Spitfire 80 RB to najszerszy model nart w linii RB, stworzony dla zaawansowanych i doświadczonych narciarzy, którzy uwielbiają szybkość i pewność w każdym skręcie i każdych warunkach.

Zbudowany podobnie jak narty wyścigowe, rdzeń drewniany, wzmocniony dwoma warstwami metalu, zapewnia płynną jazdę i doskonałą odbicie w każdym skręcie. Ponadwymiarowy kształt dziobów SPITFIRE RB jak w nartach SL umożliwiają szybką i łatwą inicjację skrętu, a talia i piętki jak w nartach GS umożliwiają płynne i mocne przejścia od długich do krótkich skrętów. Carbonowy dziób i piętka sprawiają, że narty są lekkie, a jednocześnie zwiększają stabilność w skręcie. Aby połączyć wszystko razem, nowa płytka Power Recoil zapewnia niezwykle płynny flex, zwiększając jednocześnie moc i stabilność.

Narty Spitfire 80 RB doskonale sprawdzają się na słabo przygotowanych trasach, a dzięki swojej szerokości są bardziej przyjazne i potrafią wybaczyć błędy, przy czym cały czas należy pamiętać o tym, że są to narty bardzo wysokiej klasy o zacięciu sportowym.

Wiązania  MARKER X-CELL 12 FDT skala 5-12 DIN,  montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :130-80-110mm  R- 16m dla 174cm

NORDICA SPITFIRE 80 RB 2021 174 cm Kod producenta 821616

Technologie:

Płyta:

FDT Recoil Power Plate Pro - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Konstrukcja:

Energy 2 Titanium Race Bridge - Konstrukcja rodem z Pucharu Świata. Pełny rdzeń drewniany z dwoma warstwami titanalu. Udoskonalony Carbon Race Bridge na wysokości dziobów i piętek. Ścianki boczne wykonane z fenolu dodają precyzji i zwiększają stabilność w lodowych warunkach. Dzięki karbonowej warstwie GR 400 cała konstrukcja jest lzejsza.

Profil Full Camber sprawia, że inicjacja łuku jest bardzo prosta i szybka. Slalomowy kształt końcówki i kształt środka narty pozwalają na szeroką gamę łuków od krótkich zamkniętych do dłuższych szerokich łuków.

Wykorzystano w nich nową technologię Carbon Race Bridge 2.0. Specjalne karbonowe wzmocnienie na powierzchni narty zapewnia większą elastyczność, bardziej precyzyjne pokonywanie zakrętów i niezrównaną stabilność w każdej sytuacji.
Narty Nordica Spitfire 80 RB 2021

  • Kod produktu: Narty Nordica Spitfire 80 RB 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.100,00 zł
  • 2.399,00 zł


Dostępne opcje