• Narty Nordica Transfire RTX 2019

Narty Nordica  Transfire RTX model 2019
z wiązaniami Nordica 10 ADV

Narty Transfire RTX  to solidne i zarazem precyzyjne deski dedykowane już jeżdżącym i doskonalącym jazdę jak i średnio zaawansowanym użytkownikom, którzy potrzebują nart wszechstronnych, sprawdzających się na różnych trasach i łatwych w manewrowaniu oraz bardzo skrętnych.Stanowią doskonały kompromis pomiędzy precyzją a komfortem użytkowania.

Jeżeli szukasz narty do codziennej jazdy na stoku , a zarazem narty o sportowym charakterze, Nordica Transfire RTX idealnie spełniają te oczekiwania.

WOODCORE CONSTRUCTION & ENERGY FRAME

Nordica Transfire zostały zbudowane w oparciu o konstrukcję z rdzeniem drewnianym na całej powierzchni narty.

Konstrukcja rdzenia drewnianego nadaję narcie większą sztywność, sprężystość a także umożliwia lepszy przekaz energii na krawędzie.

Fantastyczne trzymanie krawędzi, wysoką precyzję sterowania i wyjątkowa dynamika idealnie wpasuję się w wymagania ambitnych narciarzy.

Konstrukcja Energy Frame – dodatkowe usztywnienia na wysokości sidewallu gwarantuje optymalny Flex poprzeczny i zwiększoną dynamikę w różnych warunkach.

Nartę chroni dodatkowa powłoka TopSheet - laminat, imitujący wężową skórę.

Dodatkowa osłona, która minimalizuje widoczność wszelkich zarysowań i dodatkowo chroni narty przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Klasyczny 10% Rocker w części dziobowej narty sprawia, że łatwiej inicjują skręt, umożliwiając wybór bardziej agresywnej linii.

Na pozostałej długości narty - 90% Camber. Profil Camber to sprężystość-odbicie, precyzyjne czucie podłoża oraz niesamowite trzymanie krawędzi na twardym śniegu.

Taliowanie :127-75-105mm  R-15m dla 168cm

Wiązania NORDICA  ADV 10,0 P.R EVO w skali 3-10 DIN,montowane na lifterach podwyższających  zapewniających bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.
Narty Nordica Transfire RTX 2019

  • Kod produktu: Narty Nordica Transfire RTX 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.499,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje